Дідьє Куш: «Я дуже пишаюся сьогоднішньою перемогою»

Дідьє Куш 28 січня на гірськолижному курорті Гарміш-Партенкірхен (Німеччина) пройшов черговий етап Кубка світу серед чоловіків у дисципліні швидкісний спуск та здобув перемогу. Куш робить свій прощальний сезон незабутнім - і він може виявитися найуспішнішим у його кар'єрі Кубка світу, яка розпочалася ще в грудні 1993 року.

Нагадаємо, що Куш зовсім недавно побив рекорд з п'яти перемог на гірськолижному курорті Кітцбюель в Австрії. Там же Дідьє оголосив, що йде на пенсію в кінці сезону. У Німеччині 37-річний швейцарський суперветеран виграв свій другий поспіль швидкісний спуск на укороченій трасі Кандагар.

Третя перемога Куша в швидкісному спуску в цьому сезоні підняла його на вершину турнірної таблиці у цій дисципліні. Найвдаліший сезон у Куша був в 2009/10 роках, коли він виграв п'ять гонок. Зараз у нього 20 перемог у кар'єрі. «Попереду у мене ще п'ять швидкісних спусків і 500 очок, і це все буде скоро», оптимістично заявив Дідьє.

Густий туман змусив організаторів знизити старт, через що гонка скоротилася на 50 секунд. «Я знав, що вони скоротять трасу, туман у верхній частині був дуже густий, і він не збирався розсіюватись", сказав Куш.

Канадец Ерік Гай посів друге місце на схилі, на якому він виграв чемпіонат світу в минулому році. Гай добре виступає на німецькому курорті, де він також здобув перемогу в супер-гіганті на Кубку світу, перемігши в останній гонці сезону 2010 року. Австрієць Ханнес Райхель зайняв третє місце, як і раніше залишаючи свою команду без перемог у швидкісних змаганнях цього сезону.

Кубок світу з гірських лиж (28.01.12) - Гарміш Партенкірхен (Німеччина)