Лейк Луїс: австрійці "поквиталися" за Ванкувер

В ніч на неділю за київським часом в канадському Лейк Луїсі завершився перший старт етапу Кубка світу у швидкісних дисциплінах: медалі розіграли майстри швидкісного спуску.

У Лейк Луїсі впевнену перемогу здобув досвідчений 35-річний Міхаель Вальхофер, для якого ця перемога стала вже 16-ою в кар'єрі на етапах Кубка світу.

Почин ветерана підтримав ще один відомий майстер зі збірної Австрії - Маріо Шайбер. Єдиним "не австрійцем" на п'єдесталі став ще один знаменитий майстер швидкісних дисциплін - норвежець Аксель Лунд Свіндаль, що показав однаковий час з Шайбером і розділив з ним "срібло" етапу. Третє місце у залишилося нерозіграним.

Взагалі минулий старт став знаковим для досвідчених спортсменів: дев'ять з десяти місць в числі найсильніших у швидкісному спуску за підсумками гонки зайняли представники "ветеранського цеху" - спортсмени, чий вік близький, або вже перевищив рубіж у 30 років.