Слалом в Австрії закінчився передбачувано

Друга спроба слаломного Кубка світу по гірських лижах в Земерінзі (Австрія) Закінчилась перемогою німецької лижниці Марії Ріш. Показавши найкращий час на першій трасі, вона змогла справитись з хвилюванням і відмінно прйшла другу спробу. Другий результат показала фінка Таня Путіайнен. Лідер загального заліку американка Ліндсі Вонн знову вразила публіку прекрасним проходженням траси і фінішувала третьою. Це її третій подіум в слаломних гонках в цьому сезоні: великий сюрприз для Вонн і її вболівальників адже Ліндсі славиться своїми сильними виступами в швидкісних дисциплінах. З австрійок найкращою була Катрін Цетель – в неї четверте місце.
Наступні гонки у чоловіків і жінок, слаломні етапи Кубка світу по гірських лижах пройдуть 4 січня 2009 року в Загребі.