У США визначились перші володарки медалей Чемпіонату світу 2015

На Чемпіонаті світу з гірськолижного спорту який стартував 2 лютого визначилися перші переможниці - в США, на курорті Вейл / Бівер Крик був розіграний комплект нагород у змаганнях з супергіганту у жінок. На велике розчарування місцевих уболівальників, головна претендентка на «золото», американка Ліндсі Вонн посіла лише третє місце, програвши гірськолижниці з Австрії, олімпійській чемпіонці Сочі Ганні Феннінгер, 0,15 секунди. Другою стала екс-чемпіонка світу в цій дисципліні, словенка Тіна Мазе.

Сьогоднішній результат в Бівер Крик нагадав ситуацію на Олімпіаді 2010 року у Ванкувері, з тією лише різницею, що переможницею гонки тоді виявилася інша австрійська спортсменка, Андреа Фішбахер. Тіна Мазе точно так само посіла друге місце, а Ліндсі Вонн - третє.

Офіційні результати змагань з супергіганту у жінок, чемпіонат світу, Вейл / Бівер Крик, США (топ-10):
1. Анна Феннінґер (Австрія) - 1: 10,29
2. Тіна Мазе (Словенія) - 1: 10,32
3. Ліндсі Вонн (США) - 1: 10,44
4. Корнелія Хюттер (Австрія) - 1: 10,55
5. Вікторія Ребенсбург (Німеччина) - 1: 11,07
6. Тіна Вайратер (Ліхтенштейн) - 1: 11,32
7. Лара Гут (Швейцарія) - 1: 11,57
8. Кайса Клинг (швейц) - 1: 11,76