Cannot find block 'param_item_arov_left'Cannot find block 'param_img'Cannot find block 'param_img'Cannot find block 'param_img'Cannot find block 'n1p'Cannot find block 'param_img'Cannot find block 'param_img'Cannot find block 'param_img'Cannot find block 'n1p'Cannot find block 'param_img'Cannot find block 'param_img'Cannot find block 'param_item_arov_right' Черевики Meindl VAKUUM MEN GTX ||| Гірськолижне спорядження «Спорт-Континент» - гірські лижі, все для туризму у Львові
Черевики Meindl VAKUUM MEN GTX
  Трекінгові черевики Meindl Vakuum Men GTX мають мембрану від Gore-Tex. Мембрана має комірчасту структуру, таким чином, мембрана виходить непроникною для води, але проникною для повітря і водяної пари.

 Оригінальна технологія Vakuum MFS , що означає Memory Foam Vacuum System, допомагає домогтися ідеальної посадки черевика і надійної фіксації.

 Навіть устілка туристичного Meindl Vakuum не залишилася без уваги. Її виготовляють зі спіненого матеріалу і спеціального флісу, який приймає форму ступні. Для з'єднання цих матеріалів не використовують клей, щоб домогтися найкращого відведення вологи.

Особливості
Meindl Vakuum Men:

• По периметру черевика проходить гумовий рант, який захищає шкіру від зносу при русі на кам'янистих розсипах.
• Шкіра у верхній області черевика має перфорацію, що дозволяє домогтися кращої вентиляції.
• На черевики встановлюється перевірена часом зносостійка підошва від Vibram, яка забезпечує найкраще зчеплення на будь-якій поверхні.

Трекінг "класичний" - для тривалих прогулянок і походів по комфортних пологим альпійським пейзажам і гірським стежкам.


Термін доставки взуття Meindl Vakuum Men GTX до 7 днів.

Відсутні розміри можливі з доставкою 2-3 тижні.

Відео огляд та відгуки трекінгових черевиків Meindl Vakuum GTX


Коментарі - Черевики Meindl VAKUUM MEN GTX
Юрій:
Маю такий черевик, дуже задоволений. Купляв дуже давно і ніяк не можу зносити!))
04.04.2017 - 16:07