4 вересня Марсель Хіршер оголосив про завершення гірськолижної кар'єри

 4 вересня на прес-конференції в Зальцбурзі в присутності більш ніж 200 представників ЗМІ кращий гірськолижник сучасності австрієць Марсель Хіршер офіційно оголосив про завершення своєї гірськолижної кар'єри


Сумна новина для всіх шанувальників таланту великого гірськолижника і гірськолижного спорту в цілому. Хіршер, звичайно, буде дуже не вистачати усьому "Білому цирку". Дворазовий олімпійський чемпіон та медаліст Олімпійських ігор, восьмиразовий чемпіон світу,   після восьми поспіль переможних сезонів в Кубку світу він залишає гірськолижний спорт непереможеним - справжнім королем "Білого цирку"

Його рішення не є несподіванкою. У березні, після закінчення сезону, Hirscher відверто визнав, що не має вже мотивації до подальшої роботи. Про можливу відмову згадував вже раніше, особливо по тому, коли в жовтні минулого року став батьком. "Голубий і червоний не є найважливішими речами в житті" - говорив тоді, посилаючись на кольори альпійських воріт. І хоча Хіршеру всього 30 років, що за мірками гірськолижного спорту - час розквіту для спортсмена, він прийняв рішення завершити кар'єру.


"Я гонщик, я люблю гонки, я ганяюся за сотими частками секунди. Якщо мені вдасться знайти спосіб отримувати таке ж задоволення, як від гірських лиж - я буду радий. Але я хочу піти чемпіоном ."


"Хто займе моє місце? Звичайно, Хенрік (Кристофферсен) і Алексіс (Пінтуро) будуть боротися за глобуси, але все може бути, можливо, буде хтось ще, про кого ми і не думаємо зараз. Вісім років тому я виграв Кубок світу , коли цього особливо не очікував. Але мені здається, в наступному сезоні буде особливо гостра битва між Крістофферсеном і Пінтуро. Подивимося, буду уважно стежити за ними. "

Коментарі - 4 вересня Марсель Хіршер оголосив про завершення гірськолижної кар'єри

Ще немає відгуків про цю новину. Станьте першим
Всі новини
Новини