ЧС з біатлону: Українки завоювали срібло в естафеті

Жіноча збірна України посіла друге місце в естафеті 4х6 км на Чемпіонаті Світу з біатлону, який завершився в неділю, 13 березня в Ханти-Мансійську.

Збірна Україна - срібний призер чемпіонату світу в жіночій естафеті! У завершальній гонці світової першості наші дівчата чудово проявили себе у командній гонці! Протягом трьох етапів українки йшли лідерами естафети і на останньому етапі Оксана Хвостенко за рахунок феноменального досвіду блискуче впоралася зі стріляниною, але на біду нашої досвідченої біатлоністки її суперницею на етапі виявилася Магдалена Нойнер, суперничати з якою в швидкості не під силу нікому, та ще й стрілянина на ЧС у неї прорізалася майже чемпіонська.

Жінки, естафетна гонка:

1. Німеччина (2 +13) 1:13:31.1
2. Україна (0 +4) +24.5
3. Франція (0 +9) +47.2
4. Білорусь (1 +6) +1:47.4
5. Італія (1 +7) +2:42.7
6. Норвегія (2 +14) +2:53.1
7. Швеція (0 +9) +3:04.0
8. Словаччина (1 +12) +4:12.7

Результати наших спортсменок:

Валя Семеренко (0 +1) +2.6, 2-ий час на етапі
Віта Семеренко (0 +2) +46.8, 4-ий час на етапі
Олена Підгрушна (0 +1) 1-й час на етапі
Оксана Хвостенко (0 +0) +1:32.0, 7-е час на етапі

І тим не менше ми вітаємо героїнь нашої збірної, що повторили медальний успіх ЧС-2008 року в Остерсунді: срібло та дві бронзи, гідні внесення до книги героїв країни - Валя Семеренко, Віта Семеренко, Олена Підгрушна, Оксана Хвостенко! А фініш Оксани з прапором у руках - один з найбільш пам'ятних моментів Ханти-Мансійська для українських вболівальників!

Для Хвостенко це була остання гонка чемпіонатів світу в її блискучій кар'єрі. Спасибі тобі, Оксаночка!

Третє місце в гонці дісталося команді Франції, на останній стрільбі випередили суперниць з Білорусі.

Підсумки ЧС

У медальному заліку чемпіонату наша команда посіла сьоме місце з трьома нагородами. А виграла його збірна Німеччини. На нинішньому чемпіонаті світу - вперше в історії нашої країни - відразу вісім спортсменів закінчили його з медалями! Вітаємо, команду Україну!

У заліку естафет німкені за рахунок сьогоднішньої перемоги обійшли команду Швеції і стали володарками Малого Кришталевого Глобуса. Кубок націй у жінок також дістанеться Німеччини - для цього в спринті їм треба просто стартувати.

Тепер в офіційному біатлонному сезоні залишився один етап Кубка світу, куди наші спортсмени вирушать з Ханти-Мансійська в тому ж складі. Вже в четвер відбудуться спринтерські гонки.


korrespondent.net


Всі новини
Новини