До кінця року у Львові буде 50 км велодоріжок

До кінця року у Львові має бути 50 км велодоріжок. Про це 13 травня розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

«Загалом до кінця цього року плануємо у Львові зробити 50 км велодоріжок, а до 2020 року, згідно з планами, які затверджені виконавчим комітетом, має бути 268 км велодоріжок. Зараз робимо частинами, потім усе з’єднається у єдиний комплекс», - сказав мер Львова Андрій Садовий.

У Львівській міській раді повідомили, що зараз у Львові є 15 км велосипедних шляхів. Після закінчення робіт на вул. Стрийській-Науковій та вул. Липинського ця цифра подвоїться. Завершити роботи планують до початку липня.

Також за кошти міського бюджету розвитку у Львові цього року планують закінчити велодоріжку на вул. Шевченка (в Рясне-1) - на це виділили 1,2 млн грн, та збудувати першу радіальну велодоріжку на вул. Костя Левицького, на що також з бюджету розвитку виділять 1,2 млн грн.

Окрім того, 300 тис. грн передбачено на проект велодоріжки на верхній частині вул. Городоцької. Під час реконструкції вулиць за лініями трамвайних маршрутів №2 та №6 також будуть укладати велодоріжки, а це вул. Коперника та нижня частина вул. Городоцької.

Також велошлях із найбільшого спального району – Сихова – прокладуть разом із трамвайною колією на вул. Стуса.

zaxid.net


Всі новини
Новини