X
Гірські лижі Fischer RC4 Worldcup SL Men Curv Booster + Кр. Z13 Freeflex '20
Купити

Гірські лижі Fischer RC4 Worldcup SL Men Curv Booster + Кр. Z13 Freeflex '20

Код товару: 234 405
Артикул: A04019 / T00620
Доставка
20 150.00 грн
32 307.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Купити
купити в один клік

Fischer RC4 Worldcup SL Men Curv Booster - Конструкція, геометрія, фінішне доведення і контроль якості спорядження з маркуванням Race Code визначаються фахівцями Race департаменту Fischer в тісній співпраці зі спортсменами і сервісменами рівня Кубка Світу.

Всі технологічні рішення, втілені в даному спорядженні, пройшли реальну перевірку на трасах. Черевики, лижі та кріплення в сегменті Race Code складають єдине, ідеально узгоджене ціле, дає лижнику реальний шанс на перемогу!

Лижі із слаломних трас Кубка Світу. Випускаються у двох жорсткостях для більш точного індивідуального підбору.

Радіус, м No info
Геометрія, мм No info
Ростовки,які випускаються,см 165
Кріплення RC4 Z13 Freeflex
Рік 19 - 20

  • Air Carbon Ti - Комбінування Air Carbon та сплаву титану надають легкість та міцність. Гарантоване легке керування та оптимальні характеристики.  • Hole Ski Technology - менша інерційна маса, завдяки зменшенню ваги носка і п'яти лижі, дозволяють з більшою легкістю контролювати лижі, навіть на високих швидкостях.

  • Sandwich Sidewall Consrtuction - Дерев'яна серцевина у комбінації з несучими стінками з ABS у класичній конструкції Sandwich для збалансованої гнучкості та ідеальної віддачі.  • Race Code - Знак професійного інвентарю Fischer. Лижі, черевики і палиці, створені для професійних спортсменів і амбітних любителів, відповідають найвищим стандартам і гарантують технологічну перевагу на лижні.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Fischer RC4 Worldcup SL Men Curv Booster + Кр. Z13 Freeflex '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати