X
Бігові лижі Fischer RCS Skate Plus Medium IFP '23
Купити

Бігові лижі Fischer RCS Skate Plus Medium IFP '23

Код товару: 233 597
Артикул: N17522
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів
Товар відсутній

Fischer RCS Skate Plus Medium IFP — Лижі Carbonlite Skate, які довели свою якість результатами, робляться за технологією холодної склейки Cold Base Bonding - тому краще вбирають парафін і з цими лижами легше домогтися ідеального ковзання. Оптимальні для використання при температурах від -10 ° C і тепліше.

Ціна вказана без урахування вартості кріплення!

Серія Race Skating
Геометрія, мм 41-44-44
Сердечник Air Core Carbon
Ростовки, які випускаються, см 171-191
Вага, г 1.090 g / 186 cm
Рік 22 - 23
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Air Core HM Carbon - Остання розробка сердечника Air Core в поєднанні з карбоновими волокнами. Найлегша модель в історії Fischer.


Cfc – Computer Flex Control - Для спортсменів. Комп'ютерний контроль жорсткості мінімізує різницю між лижами у парі, визначаючи їх остаточний вигин та жорсткість. Це гарантує найкращі показники відштовхування та тримання у підйом.Cold Base Bonding - Революція у виробництві лиж: технологія Speedmax дозволяє зберегти оригінальну структуру пластику. Гарантує максимальну швидкість на трасі.


Dtg World Cup Plus - більш глибока структура, наноситься з використанням натурального алмазу та ідеальна для теплої погоди і умов мокрого снігу при температурі -5 °C і вище.Finish First - Узагальнююче поняття технологій, пов'язаних з обробкою ковзної поверхні: починаючи від шліфування, закінчуючи нанесенням структури і заливкою базовим парафіном.

  • Hole Ski Tip - Конструкція конькових лиж з HM вуглецю для зменшення ваги носка. Дозволяє зменшити зусилля, завдяки зменшенню вібрацій.Precision Pairing System - Автоматичний підбір лиж в пару за схожими параметрами - вимірювання проводяться в статиці і динаміці, що збільшує точність підбору.


Prewaxed - Інфрачервона підготовка з гарячим воском. Найкращі ковзаючі властивості, захист від бруду та окислення. Працює на основі VAUHTI.

  • Sidecut World Cup Skate - Елітні лижники віддають перевагу саме цьому стріловидному профілю коникових лиж завдяки чудовій роботі


  • Skating 115 - Завдяки спеціальному вигину лижі точки контакту зі снігом віднесені далі одна від одної, що підвищує стабільність та більш енергійне відштовхування на твердому снігу.


Рейтинг товару


Відгуки про Бігові лижі Fischer RCS Skate Plus Medium IFP '23


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати