X
Гірські лижі Head Absolut Joy + Кр. JOY 9 GW '19
Купити

Гірські лижі Head Absolut Joy + Кр. JOY 9 GW '19

Код товару: 247 223
Артикул: 315688
Доставка 1-4 дні
8 999.30 грн
16 997.97 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Head Absolut Joy - універсальні лижі для прогресивних що удосконалюються дівчат, що катаються на середніх швидкостях. Дуже легкі на ногах і дуже всюдихідні - можна кататися де завгодно і як завгодно. Не напружують швидкістю, Легко повертають і маневрують - безсумнівна перевага, адже ширина талії цих лиж не така вже маленька: цілих 79 мм, що дають універсальність і хорошу всюдихідність для траси.

Головна відмінність Absolut Joy від звичайних жіночих моделей в тому, що не дивлячись на м'якість і легкість, ці лижі можуть витримувати досить високу швидкість і жорсткі умови - на 5 балів! Революційна конструкція - лижі зроблені за запатентованою Head технології Libra з використанням легкого і міцного матеріалу на планеті Земля - ​​графену. Спробуйте і оцініть нові технології в дії, для катання і по трасі і по бездоріжжю.

Особливості:
 • Конструкція Libra: Graphene Power Sidewall Jacket Composite Core;
 • Комбінований полегшений сердечник;
 • Несучий графеновий шар;
 • Розподіл ваги Light Weight;
 • Жіночий рокер Allride;
 • UHM C база зі структурою;
 • Інтерфейс: Платформа SuperLiteRail

Радіус, м 13.5 (163)
Геометрія, мм 129 - 79 - 109 (163 см)
Ростовки,які випускаються,см 143 / 148 / 153 / 158 / 163 / 168
Кріплення JOY 9 GW
Рік 18 - 19

Allride Rocker - Найуніверсальніший рокер для будь-яких умов - комбінація камбера 80% по центру лиж і рокера 20% на початку лижі. Рокер дає більшу універсальність, всюдихідність і легкість управління лижами.

 • Era 3.0 - нова концепція  (rocker, radius, rebound): невеликий рокер (rocker) і вкорочений радіус (radius) в передній частині лижі дозволяє легше керувати і контролювати лижі, простіше ініціювати повороти, переходити з одного повороту в інший. Віброгасіння (rebound) на основі технології Intelligence – гасить вібрацію лиж в передній частині, запобігаючи зривам. Суть технології "подвійного радіусу”: змусити лижі із загнутими вгору носами чіплятися кантами за схил. Носок лижі починає чіплятися за схил при меншому куті закантовки, що робить лижу стабільнішою, тому велика довжина канта тримається за схил.
 • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

 • Libra


 • Structured UHM C Base - Тут використовується високоякісний матеріал, який використовується в провідних гоночних лижах Head. Різна структурована робоча база для всіх умов.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head Absolut Joy + Кр. JOY 9 GW '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати