X
Head Advant Edge 125S '19
Купити

Head Advant Edge 125S '19

Код товару: 247 577
Артикул: 608105
Доставка 1-4 дні
5 999.43 грн
11 998.80 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head Advant Edge 125S - Одна з кращих моделей для любителів і експертів - поєднує контроль і комфорт. Геометрія черевика розроблена для досягнення більш збалансованої позиції над лижами: передача зусилля і зворотний зв'язок відбувається швидше і ефективніше.

Язичок і манжет черевика подовжені і мають структуру жорсткості, що дозволяє краще відчувати і краще гнути черевик, а також легше взуватись / роззуватись. Використаний термоформуючий пластик Form Fit спільно з термоформуючим черевиком Perfect Fit - таким чином і внутрішній і зовнішній черевики можна формувати по нозі супер комфортно і індивідуально. Жорсткість 125 /115.

Індекс жорсткості 125 / 115
Ширина колодки, мм 100 (25,5); 102 (26,5); 104 (27,5)
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 18 - 19
Гарантія 12 міс. від виробника

 • Bi-Inj

 • Double Power Booster Velcro strap - працює як подвійний ремінь для кращого закриття і більш щільного стягнення манжетою. Еластичний ремінь Booster дозволяє більш динамічно реагувати на черевик. В результаті виходить більш точна передача і більш швидка реакція на лижі.

 • Duo Flex - забезпечує прогресивну і реактивну гнучкість з точним управлінням лиж на всіх етапах повороту.

Зберегти Зберегти

 • Easy Entry Shell Design - 4 канали розрізаються на пластик, щоб зменшити товщину матеріалу і, таким чином, забезпечити більш плавний вхід і краще одягання черевика на ноги.

 • Form Fit - Запатентована формула пластику зовнішнього черевика дозволяє провести його термоформування по нозі протягом декількох хвилин, для ідеальної посадки по нозі та точності управління лижами.

 • Hi-Top Tech - Прямий контакт між ногами і оболонкою забезпечує максимальну передачу енергії і контроль лиж.
Зберегти

 • Perfect Fit - Технологія термоформування внутрішнього черевика для індивідуальної посадки по нозі та 100% комфорту і точності управління лижами.

 • Single Canting

 • Spinetech - кліпси Spinetech поєднують звичайний жорсткий силовий контур алюмінієвих кліпс з новим дизайном і геометрією, які прийшли з технології виробництва гнучких кліпс Spineflex. Більш міцна, точна і надійна фіксація. Нова більш зручна і ергономічна система Double Power - серйозний помічник при застібанні кліпс, особливо на морозі. Мінімальне зусилля - і черевики застібнуті. • Sport Frame Footbed

 • Stiffer/softer Flex Adjustment - Це регулювання на манжети, щоб вибрати між більш жорстким або м'яким згинанням в залежності від стану снігу і рівня лижного катання.

 • Walk Sole Compatible

Рейтинг товару


Відгуки про Head Advant Edge 125S '19

Василий
22.05.2017 - 09:37
Очень оперативная доставка и качественная консультация от продавца.
Переваги:Отличные ботинки! Отлично сели на ногу, несмотря на то, что у меня нестандартно широкая стопа
Недоліки: Нет

Oчистити все
Застосувати