X
Гірські лижі Head Epic Joy + Кр. JOY 11 GW '19
Купити

Гірські лижі Head Epic Joy + Кр. JOY 11 GW '19

Код товару: 247 219
Артикул: 315618
Доставка 1-4 дні
11 399.32 грн
23 999.04 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Head Epic Joy - модель в стилі Race! Неймовірно швидкі, супер легкі, божевільні лижі для нереального карвінгу по трасі. Відмітна особливість: у порівнянні зі звичайними чоловічими швидкісними моделями - дійсно мінімальна вага, який відчувається і руками, і ногами.

Epic Joy - одна з найлегших лиж рівня High Performance в світі! Звичайно ж, не обійшлося без графену: в їх виробництві використана добре зарекомендована себе на таких моделях як Super Joy і Total Joy конструкція Graphene-Koroyd-Carbon Libra. Поєднання вже традиційних характеристик для технології Libra - неймовірна легкість разом неймовірною стабільністю навіть на жорсткому зледенілому покритті. Спробуйте і оцініть нові технології в дії! Сподобаються експертам і прогресивним лижницям.

Особливості:
  • Конструкція Libra: Graphene-Koroyd-Carbon Sandwich Cap;
  • Сердечник: дерево + Koroyd;
  • Посилення карбоном і графеном;
  • Розподіл ваги Light Weight;
  • Жіночий рокер Allride;
  • UHM C база зі структурою;
  • Інтерфейс: Платформа SuperLiteRail

Радіус, м 11.9 (163)
Геометрія, мм 120-65-100 (163 см)
Ростовки,які випускаються,см 148 / 153 / 158 / 163 / 168
Кріплення JOY 11 GW
Рік 18 - 19

  • Era 3.0 - нова концепція  (rocker, radius, rebound): невеликий рокер (rocker) і вкорочений радіус (radius) в передній частині лижі дозволяє легше керувати і контролювати лижі, простіше ініціювати повороти, переходити з одного повороту в інший. Віброгасіння (rebound) на основі технології Intelligence – гасить вібрацію лиж в передній частині, запобігаючи зривам. Суть технології "подвійного радіусу”: змусити лижі із загнутими вгору носами чіплятися кантами за схил. Носок лижі починає чіплятися за схил при меншому куті закантовки, що робить лижу стабільнішою, тому велика довжина канта тримається за схил.
Allride Rocker - Найуніверсальніший рокер для будь-яких умов - комбінація камбера 80% по центру лиж і рокера 20% на початку лижі. Рокер дає більшу універсальність, всюдихідність і легкість управління лижами.

  • Highly transparent UHM base

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head Epic Joy + Кр. JOY 11 GW '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати