X
Гірські лижі Head Shape e-V5 + Кр. PR 11 GW '23
Купити

Гірські лижі Head Shape e-V5 + Кр. PR 11 GW '23

Код товару: 013 686
Артикул: 315252
17 249.00 грн
22 960.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head Shape e-V5 — Нова і найпопулярніша модель нової серії карв універсалів SHAPE, побудована з використанням найлегших і технологічних матеріалів. E-V5 - це спокійніший і надійніший круїзер для просунутих лижників, що вдосконалюються, в його конструкції стоїть нова система придушення вібрації HEAD EMC в пахвовій частині. Ця модель не розрахована на супершвидкість або неймовірні кутові положення - але на середній і вищій швидкості поводиться чіпко, стійко і комфортно. Сердечник лиж комбінований: дерево + композит = у поєднанні разом із жорсткими сайдволами дасть достатню підтримку, впевнене, передбачуване і комфортне ведення. У цих лиж, звісно, є швидкісна межа, але на швидкостях середніх і вищих - тішить повний комфорт і відсутність будь-якого нервування, гарне віброгасіння. Універсальний радіус 13 метрів і талія 74 мм доповнюють загальну картину спокійної впевненості. Комплектується кріпленнями з рейковим інтерфейсом PR 11 GW.

Особливості:
  • Конструкція: LYT Tech, Graphene Power Sidewall Jacket;
  • Сердечник комбінований дерево + композит;
  • Посилення: графен;
  • Технології: Активне придушення вібрації EMC F, LYT Tech, Graphene, Рокер ERA 3.0, База UHM C зі структурою;
  • Інтерфейс: Платформа Allmountain Base PowerRAIL


Радіус, м 13 (170)
Геометрія, мм 128 - 74 - 109 (170 см)
Ростовки,які випускаються,см 149 / 156 / 163 / 170 / 177
Кріплення PR 11 GW
Рік 22 - 23
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

  • Era 3.0 - нова концепція  (rocker, radius, rebound): невеликий рокер (rocker) і вкорочений радіус (radius) в передній частині лижі дозволяє легше керувати і контролювати лижі, простіше ініціювати повороти, переходити з одного повороту в інший. Віброгасіння (rebound) на основі технології Intelligence – гасить вібрацію лиж в передній частині, запобігаючи зривам. Суть технології "подвійного радіусу”: змусити лижі із загнутими вгору носами чіплятися кантами за схил. Носок лижі починає чіплятися за схил при меншому куті закантовки, що робить лижу стабільнішою, тому велика довжина канта тримається за схил.
  • Race structured UHM C base - Найвища якість, найшвидша основа і оздоблення, які відомі людині. Техніки, які будують лижі для наших спортсменів на Кубок світу, використовують ті ж матеріали, станки, щоб покласти цю страшну швидку базу і структуру в ваші лижі.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head Shape e-V5 + Кр. PR 11 GW '23


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати