X
Гірські лижі Head V-Shape V6 + Кр. PR 11 GW '19
Купити

Гірські лижі Head V-Shape V6 + Кр. PR 11 GW '19

Код товару: 247 152
Артикул: 315248
Доставка 1-4 дні
9 599.46 грн
17 997.87 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Head V-Shape V6 - Цю модель відзначили всі тестери як одну з найцікавіших, легких і надійних серед лиж для райдерів середнього і вище рівня підготовки. Незважаючи на те, що V6 не сама топова модель в серії, її ходові характеристики явно перевищують її вартість.

Вона не розрахована на супер швидкість або неймовірні кутові положення - але на середній і вище швидкості поводиться чіпко, стійко і комфортно. Прохідність також вище середньої - талія 78 мм разом з рокером 20% і лояльною конструкцією лиж дозволяють кататися не тільки в добре підготовленій трасі, але і по буграх, без зривів, вібрацій або ударів по ногам. Сердечник лиж комбінований: дерево + композит = в поєднанні разом з жорсткими сайдволом дасть достатню підтримку, впевненість, передбачуване і комфортне ведення.

У цих лиж, звичайно, є швидкісна межа, але на швидкостях середніх і вище - радує повний комфорт. Універсальний радіус 13,5 метрів доповнює загальну картину впевненості. Ці лижі сподобаються прогресивним лижникам - тим, хто катається досить добре і не дуже агресивно. Можна сміливо радити їх райдерам, які шукають собі спокійний і надійний карв універсал / кроссовер підвищеної прохідності.

Особливості:
  • Конструкція: Graphene Power Sidewall Jacket;
  • Сердечник комбінований дерево + композит;
  • Посилення: графен;
  • Прогин: 20% Рокер Allride / 80% Камбер;
  • UHM C база зі структурою;
  • Інтерфейс: Платформа LYT Base PowerRAIL


Радіус, м 13.5 (170)
Геометрія, мм 132 - 78 - 113 (170 см)
Ростовки,які випускаються,см 149 / 156 / 163 / 170 / 177
Кріплення PR 11 GW
Рік 18 - 19

  • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

  • Era 3.0 - нова концепція  (rocker, radius, rebound): невеликий рокер (rocker) і вкорочений радіус (radius) в передній частині лижі дозволяє легше керувати і контролювати лижі, простіше ініціювати повороти, переходити з одного повороту в інший. Віброгасіння (rebound) на основі технології Intelligence – гасить вібрацію лиж в передній частині, запобігаючи зривам. Суть технології "подвійного радіусу”: змусити лижі із загнутими вгору носами чіплятися кантами за схил. Носок лижі починає чіплятися за схил при меншому куті закантовки, що робить лижу стабільнішою, тому велика довжина канта тримається за схил.
  • Race structured UHM C base - Найвища якість, найшвидша основа і оздоблення, які відомі людині. Техніки, які будують лижі для наших спортсменів Кубка світу, використовують ті ж матеріали станки, щоб покласти цю страшну швидку базу і структуру в ваші лижі.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head V-Shape V6 + Кр. PR 11 GW '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати