X
Гірські лижі Head WC Rebels iGS RD Team '22
Купити

Гірські лижі Head WC Rebels iGS RD Team '22

Код товару: 010 040
Артикул: 314010
12 384.00 грн
15 580.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head WC Rebels iGS RD Team  — Професійний гігантський снаряд для молодих спортсменів із експертним рівнем катання. Як і старша модель, зроблені за сендвічовою технологією Worldcup з двома шарами титаналу та графеном, з відповідною вагою та жорсткістю. Спеціальна гоночна база із структурою. Як інтерфейс встановлена нова плаваюча платформа WCR Team, сконструйована за аналогією з дорослою WCR 14, але має можливість центрування на лижі +/-15 мм.

Особливості:
 • Конструкція: Graphene Worldcup Sandwich;Сердечник: дерево;
 • Посилення: 2 шари титаналу по 0,5 мм, графен;
 • Технології: Graphene;
 • Верхній ламінат Race RD;
 • Швидкісна база UHM C зі структурою Race;
 • Інтерфейс: Нова платформа Race Plate WCR Team

Радіус, м 14,2/145
Геометрія, мм 104-64-87 (145)
Ростовки,які випускаються,см 124, 131, 138, 145, 152, 159, 166, 173
Кріплення без кріплення
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

 • KERS (Kinetic Energy Recovery System) - система рекуперації кінетичної енергії. За аналогією з технологією, яка використовується в болідах Формули 1 - KERS працює як рекуперативна електрична схема, яка спочатку накопичує, а згодом в одну мить віддає енергію, прискорюючи об'єкт. Рекуперація KERS широко застосовується також у гібридних автомобілях та інших засобах пересування, які працюють на електриці. Як і у Формулі 1, ця система призначена для прискорення: при цьому в болідах Формули 1 система KERS передає накопичену енергію на вал, підвищуючи момент крутіння, а в лижах система передає енергію на корпус лижі в момент її випрямлення, підвищує реакцію та швидкість віддачі лижі, і відповідно швидкість переходу з одного повороту в іншій. Волокна на основі п'єзо, вбудовані в центральну і хвостову частину лижі контролюються чіпом і активно впливають на реакцію лижі на виході з різкого повороту. За аналогією з системою CHIP енергія виробляється волокнами накопичується в конденсаторах. При подоланні порогового рівня завантаження лижі, сигнал від датчика йде в конденсатори і вони моментально віддають енергію у волокна, примушуючи їх скорочуватися. Як результат - п'ята лижі стає реактивною, при завантаженні сильніше і різкіше викидає в новий поворот. Система діє автоматично на основі роботи датчиків. Контролюючий чіп знаходиться позаду кріплень з лицьового боку лижі і помітний неозброєним оком.


 • Intelligence - у лижах застосовується «активний» матеріал intellifiber - інтелектуальне волокно - воно виготовляється з матеріалу, якому властивий п'єзоефект. Кардинальна відмінність такого матеріалу від інших полягає в тому, що він має здатність перетворювати механічну енергію в електричну і навпаки. Для того щоб максимально чинити опір торсіонному скручуванню лижі під час ведення повороту, волокна intellifibers розташовані в найбільш широкій зоні носка лиж під кутом в 45 градусів. При скручуванні лижі в момент входу в поворот, в ній виникає механічна енергія, яка перетворюється волокнами inlellfibers в електричну. Електричні імпульси надходять до спеціального контуру, перетворюються в ньому і повертаються назад до волокон в протифазі. Під впливом енергії цих імпульсів жорсткість п'єзоволокон збільшується, завдяки цьому ефекту зростає і торсіонна жорсткість (опірність скручуванню) всієї конструкції лижі, а значить, збільшує керованість і адаптивність лижі. Весь процес займає менше 5 мілісекунд.

 • Worldcup Sandwich Construction - Ручна робота кращих лижних інженерів в світі. Вертикально ламіноване дерев'яне ядро стискається ультразвуковими, феноловими бічними стінками і найкращим титаном. Це найшвидша конструкція на цій планеті.

 • RD Racing Top Sheet

 • Structured UHM C Base - Тут використовується високоякісний матеріал, який використовується в провідних гоночних лижах Head. Різна структурована робоча база для всіх умов.

 • Rebel Camber

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head WC Rebels iGS RD Team '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати