X
Гірські лижі Head WorldCup Rebels i.Race + Кр. FF EVO 14 '19
Купити

Гірські лижі Head WorldCup Rebels i.Race + Кр. FF EVO 14 '19

Код товару: 247 088
Артикул: 313268
Доставка 1-4 дні
15 599.20 грн
28 180.86 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Head WorldCup Rebels i.Race - Раніше лижникам, що добре катаються, доводилося вибирати між аматорськими SL і GS: лагідні дуги або довгі - радіус 11 або 18. Для колишніх спортсменів ця біполярність досить зрозуміла й логічна - в дусі спортивних дисциплін. Але для більшості це поділ - не більше, ніж нав'язлива умовність. Але прогрес не стоїть на місці: WorldCup Rebels i.Race з радіусом 14 метрів, спортивною конструкцією сендвіч з графеном і титаналом - ось панацея від всіх бід. Вони відмінно тримають високу швидкість, дозволяють надійно закладати як агресивні короткі, так і довгі дуги, а їх щільний сердечник і Камбер 100% дають таку бажану для Race динаміку. Дуже приємна висока еластичність цієї моделі - вона дозволяє кататися як агресивно, так і досить спокійно, дозволяє імпровізувати. Досить вимоглива до техніки, але не так строга, як її старша сестра i.Race PRO. Товщина титаналу в конструкції 0,6 мм (не 0,8 мм), а платформа Race Plate Evo не така жорстка як WCR. Так що дана модель більш лояльна і не настільки вимоглива до фізичної форми лижника, як її "цеховий" варіант. Для підготовленої траси експертам і любителям.

Особливості:
 • Конструкція: Graphene Worldcup Sandwich Cap;
 • Сердечник: дерево;
 • Посилення: 2 шари титаналу по 0,6 мм, графен;
 • Прогин: Rebel Камбер 100%;
 • Швидкісна база UHM C зі структурою Race
 • Інтерфейс: Платформа Race Plate EVO 14

Радіус, м 14.4 / 170
Геометрія, мм 122 / 68 / 102
Ростовки,які випускаються,см 160 / 165 / 170 / 175 / 180
Кріплення FF EVO 14
Рік 18 - 19

 • KERS (Kinetic Energy Recovery System) - система рекуперації кінетичної енергії. За аналогією з технологією, яка використовується в болідах Формули 1 - KERS працює як рекуперативна електрична схема, яка спочатку накопичує, а згодом в одну мить віддає енергію, прискорюючи об'єкт. Рекуперація KERS широко застосовується також у гібридних автомобілях та інших засобах пересування, які працюють на електриці. Як і у Формулі 1, ця система призначена для прискорення: при цьому в болідах Формули 1 система KERS передає накопичену енергію на вал, підвищуючи момент крутіння, а в лижах система передає енергію на корпус лижі в момент її випрямлення, підвищує реакцію та швидкість віддачі лижі, і відповідно швидкість переходу з одного повороту в іншій. Волокна на основі п'єзо, вбудовані в центральну і хвостову частину лижі контролюються чіпом і активно впливають на реакцію лижі на виході з різкого повороту. За аналогією з системою CHIP енергія виробляється волокнами накопичується в конденсаторах. При подоланні порогового рівня завантаження лижі, сигнал від датчика йде в конденсатори і вони моментально віддають енергію у волокна, примушуючи їх скорочуватися. Як результат - п'ята лижі стає реактивною, при завантаженні сильніше і різкіше викидає в новий поворот. Система діє автоматично на основі роботи датчиків. Контролюючий чіп знаходиться позаду кріплень з лицьового боку лижі і помітний неозброєним оком.


 • Intelligence - у лижах застосовується «активний» матеріал intellifiber - інтелектуальне волокно - воно виготовляється з матеріалу, якому властивий п'єзоефект. Кардинальна відмінність такого матеріалу від інших полягає в тому, що він має здатність перетворювати механічну енергію в електричну і навпаки. Для того щоб максимально чинити опір торсіонному скручуванню лижі під час ведення повороту, волокна intellifibers розташовані в найбільш широкій зоні носка лиж під кутом в 45 градусів. При скручуванні лижі в момент входу в поворот, в ній виникає механічна енергія, яка перетворюється волокнами inlellfibers в електричну. Електричні імпульси надходять до спеціального контуру, перетворюються в ньому і повертаються назад до волокон в протифазі. Під впливом енергії цих імпульсів жорсткість п'єзоволокон збільшується, завдяки цьому ефекту зростає і торсіонна жорсткість (опірність скручуванню) всієї конструкції лижі, а значить, збільшує керованість і адаптивність лижі. Весь процес займає менше 5 мілісекунд.

 • Worldcup Sandwich Construction - Ручна робота кращих лижних інженерів в світі. Вертикально ламіноване дерев'яне ядро стискається ультразвуковими, феноловими бічними стінками і найкращим титаном. Це найшвидша конструкція на цій планеті.

 • RD Racing Top Sheet

 • Rebel Camber

 • UHM C Base

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head WorldCup Rebels i.Race + Кр. FF EVO 14 '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати