X
Head i.Peak 74 + Кр. Power 11`11
Купити

Head i.Peak 74 + Кр. Power 11`11

Код товару: 206 157
Артикул: 310600
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

Лижі сезону 2011 Head i.Peak 74 + Кр. Power 11

 Гірські лижі для фрірайду. Конструкція сендвіч, зниження ваги, база з високими швидкісними характеристиками. З ними Ви будете відчувати себе як вдома як на глибокому снігу, так і на підготовлених схилах. Орієнтовані на експертів.Радіус, м 14.1 (при 170 см)
Геометрія, мм 121-74-107
Ростовки,які випускаються, см 149 / 156 / 163 / 170 / 177
Кріплення Head Power 11
Рік 10-11

  • Intelligence - у лижах застосовується «активний» матеріал intellifiber - інтелектуальне волокно - воно виготовляється з матеріалу, якому властивий п'єзоефект. Кардинальна відмінність такого матеріалу від інших полягає в тому, що він має здатність перетворювати механічну енергію в електричну і навпаки. Для того щоб максимально чинити опір торсіонному скручуванню лижі під час ведення повороту, волокна intellifibers розташовані в найбільш широкій зоні носка лиж під кутом в 45 градусів. При скручуванні лижі в момент входу в поворот, в ній виникає механічна енергія, яка перетворюється волокнами inlellfibers в електричну. Електричні імпульси надходять до спеціального контуру, перетворюються в ньому і повертаються назад до волокон в протифазі. Під впливом енергії цих імпульсів жорсткість п'єзоволокон збільшується, завдяки цьому ефекту зростає і торсіонна жорсткість (опірність скручуванню) всієї конструкції лижі, а значить, збільшує керованість і адаптивність лижі. Весь процес займає менше 5 мілісекунд.

  • FLR Flow Ride - частина дерев'яного сердечника лижі в передній частині замінюється еластомерними матеріалами, які оптимізують гнучкість лижі. Це вдосконалена "розумна" еластичність в передній частині лижі, яка зменшує площу контакту зі снігом, що сприяє розширенню можливостей повороту. Однак, під час нормального вигину лижі конструктори HEAD забезпечили стабільність для високошвидкісних поворотів. Ви відчуєте повну гармонію на горах, стабільність і комфортне катання. Профіль Flow Ride є найбільш універсальний серед трьох інших. Основні переваги: більша гнучкість, кращий контроль повороту, максимальна маневреність, лижі краще пливуть по пухкому снігу.


  • PowerRail - наступник Railflex 2. Система PowerRail була побудована модульно, щоб відповідати потребам будь-якого райдера. Плата розрахована на всі види гірськолижних черевиків із базою від 260 мм до 380 мм., і забезпечена амортизаторами різної ширини для ідеального встановлення. Для забезпечення безперешкодної природньої гнучкості система PowerRail встановлюється з однією парою гвинтів фіксованого і трьома парами гвинтів вільного ковзання. Завдяки цьому плата плавно адаптується до вигину лижі. PowerRail плата забезпечена додатковими смугами Freeflex які покращують ковзання по платі. Ця функція забезпечує подвійну свободу, безпеку і продуктивність. PowerRail плата на 7% ширша і на 25% нижча, ніж плата Railflex II, що поліпшило передачу енергії при навантаженні на кант лижі.


Рейтинг товару


Відгуки про Head i.Peak 74 + Кр. Power 11`11


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати