Грандіозне змагання з бігу в Альпах "Tor des Geants"

 Вже четвертий рік поспіль у Валле д'Аоста проводиться це популярне змагання з бігу. Дистанція протяжністю 330 кілометрів і сумарним перепадом висот 24 000 м, 20 перевалів, 1500 добровольців, 7 пунктів для відпочинку та сервісу і 43 пункти для постачання - це грандіозне змагання стартує 8 і закінчується 15 вересня в Курмайорі.

 Успіх змагання, як сказав міністр по спорту і туризму автономного регіону Валле д'Аоста Ауреліо Маргареттац, продовжує зростати. Ця важлива спортивна подія міжнародного значення дає велику популярність Валле д'Аоста, і крім цього, є своєрідною науковою лабораторією під відкритим небом.

 Два високогірних маршрути, оперізують по долинах і перевалах весь регіон Валле д'Аоста, - Alta Via 1 і Alta Via 2 - стануть грандіозною ареною під відкритим небом для змагання між найсильнішими спортсменами світу за перемогу в «Турі Гігантів» (Tor des Geants ).

 Максимальний час для проходження дистанції - 150 годин, але у професіоналів час до фінішу займає близько 80 годин. Спортивними суддями, які стежитимуть за змаганням, офіційно оголошені представники з Італії, Іспанії, Франції, Сполучених Штатів, Китаю, Японії та Кореї .


Всі новини
Новини