Колекція Rossignol 2015-16

 Ласкаво просимо у світ гірських лиж. Сьогодні поговоримо про найстаршу на ринку фірму Rossignol, засновану в 1907 році. Сьогодні Rossignol - це щось більше, ніж просто компанія, що займається обладнанням для зимових видів спорту. Компанія прагне створювати свій неповторний імідж, залишаючись лідером індустрії і будучи символом і орієнтиром для всіх, хто поділяє пристрасть до гір.

Французька фірма Rossignol більше 100 років займається випуском спеціалізованої екіпіровки для зимових видів спорту. На сьогоднішній день Rossignol є світовим лідером у цій галузі. Від конкурентів Rossignol відрізняється високою якістю, впровадженням нових технологій, оригінальним впізнаваним дизайном. Напередодні кожної зимової Олімпіади компанія Rossignol взяла на себе зобов'язання повністю оновлювати і покращувати колекцію спортивних лиж.

Race
Такий успішний запуск колекції на етапах Кубка світу, з урахуванням того, що компанія «ростить» своїх спортсменів «з пелюшок», «геройські лижі» («hero» в перекладі з англ. «Герой») починають виправдовувати свою назву. «Коли ти перемагаєш на Олімпійських іграх або Чемпіонатах світу, ти стаєш героєм своєї країни, але ти також можеш бути героєм свого клубу, спортивної школи, секції, героєм серед своїх друзів, своєї сім'ї або героєм в очах свого молодшого брата, наприклад» - прокоментував Жером Новія, менеджер Rossignol по спорту.

Залежно від цілей використання і рівня катання колекція ділиться на три сегменти:
  • FIS skies (F serie) - цехові гірські лижі для професійних спортсменів, регламентовані правилами FIS, у новому агресивному оранжево-червоному кольорі
  • Master skies (M serie) - гірські лижі з гігантською геометрією для змагань, що не є регламентовані правилами FIS та експертного швидкісного вільного катання в чорному матовому кольорі.
  • Elite skies (E serie) - лижі для широкого кола від експертів до впевнених гірськолижників, бажаючих максимально швидко прогресувати.

У новому сезоні лінійка лиж Rossignol Race постала переважно в спортивних червоних кольорах, вигідно виділяються на схилі. Від забарвлень, ваги і назви походять технологічні зміни. В силу ускладнень трас і збільшення радіусів лиж, регламентованих FIS, інженери Rossignol задумалися над конструкцією лиж і впровадили технологію «PROP TECH». Титанова пластина має поздовжні розрізи на носку лижі для невимушеного входу в поворот,з кращою енергопередачею і контролем. Лижі точно ріжуть дугу і демонструють максимально ефективний карвінг. Наявність технології «Prop Tech» можна визначити за трьома прорізам у верхній частині лижі стали свого роду елементом декору всієї серії.


On Piste

Через велике розмаїття категорій і стилів лижників ,відповідно потрібні лижі, які підходять кожному. Саме тому у Rossignol представлена ​​широка лінійка трасових лиж. У сезоні гірські лижі Rossignol для траси Pursuit не зазнали великих змін - вони так само хороші для любителів різного рівня катання. Сама верхня модель лінійки - гірські лижі Rossignol Pursuit 800 Ti - зроблені за технологією лиж рівня кубка світу з кубковою платформою, дерев'яним сердечником і вставками титаналу. Вони прекрасно підходять для експертів. Є гірськолижники з психологією відпочиваючих, які сприймають катання як відпочинок і розслаблення. І їм потрібні лижі для максимально невимушеного спуску і контролю швидкості - їм підійдуть Pursuit 600 , Pursuit 700. Для категорії людей з гарною фізичною підготовкою, які хочуть удосконалюватися, здатних при правильному навчанні відразу поїхати сучасною карвінговою технікою і прогресувати до експерта професіонала, Rossignol пропонує більш високі моделі лінійки Pursuit.All Mountain
Останнім часом позатрасове катання починає знаходити все більшу популярність. Одна з найголовніших тенденцій на гірськолижному світі - лижі стають все більш універсальними, тобто здатними однаково добре працювати як на підготовленому, так і на будь-якому іншому рельєфі. Це досягається багато в чому завдяки різним сполученням кемберу і рокера, що вже ні для кого не є новиною.

У зв'язку з успішним запуском нової технології AIR TIP, в минулому році, в лінійці гірських лиж для фрірайду S7, Rossignol впроваджує її і на серію універсальних лиж Experience (для чоловіків) і Temptation (для жінок), що значно спрощує катання в глибокому снігу і полегшує лижі в цілому. Завдяки цьому ширший контингент лижників отримає доступ до позатрасового катання. Навіть гірськолижники початківці зможуть з достатньою впевненістю кататися в цілині, тоді як раніше це було немислимо. Експертам ж нові лижі дозволять заощадити сили для більш тривалого драйву. Так само з лінійки S7 в ряд моделей колекцій Experience і Temptation перейшов сердечник з павловніі, який істотно знижує вагу лижі.


Freeride
До речі кажучи, нашумівша 7-Serie залишилася без змін, лише в жіночій лінійці трохи змінився дизайн. Серія вийшла настільки вдалою, що напевно буде користуватися широким попитом ще не один рік. Зміни торкнулися лише кріплень. Вони стали легші і зручніші.

Нагадаємо, що запатентована компанією Rossignol конструкція Air Tip (прозорий стільниковий носок з міцного АВС пластику) була випробувана в унікальній колекції лиж для фрірайду «7-Series». Вперше рокер став не формою прогину, а конструкцією. Самі універсальні в колекції гірські лижі Rossignol Soul 7 отримали тестові нагороди більшості фрірайдових видань обох півкуль планети і стали бестселером в сегменті лиж для універсального фрірайду.


Woman
Жіночі трасові лижі Rossignol Unique відзначені особливою увагою за свій оригінальний дизайн. У той же час, дизайн жіночої лінійки дуже стильний і абсолютно не нудний, він напевно сподобається і молодим дівчатам і більш зрілим жінкам. Показавши себе на всіх тестах високоефективними, вони залишилися практично без змін з точки зору технологій. Rossignol - єдина компанія, в якій і інженер і дизайнер жіночих лиж - жінки. Вони напевно знають, що потрібно дамам. За результатами опитувань гірськолижниць виявилося, що жінкам потрібна впевненість у собі, максимально легке навчання, можливість швидко прогресувати, легке спорядження і хто б міг подумати задоволення від катання.


Лижні черевики
Мінімальні зміни отримали і лижні черевики, в чоловічій колекції тепер є лінійка Allspeed, а в жіночій Pure.


Також представлено нові технології, такі як : Sensor Blade - колодка з анатомічним обхватом ступні, Custom Liner - технологія, яка забезпечує новий рівень оптимізованого комфорту, тепла і фіксації, Merino Wool - Природний терморегулятор з швидкими властивостями висихання, який забезпечує велику повітропроникність і контроль запаху, а також  неймовірний комфорт і тепло в будь-яких умовах.


Всі новини
Новини