Кращі гірськолижні курорти 2013: рейтинг по Fасеbоок

Fасеbоок - це не тільки найпопулярніша у світі соціальна мережа, але і свого роду барометр, за яким можна судити про популярність того чи іншого місця або проекту. Компанія Snow 24. яка займається створенням і поширенням інтернет-контенту про гірськолижному відпочинку, підготувала спеціальний рейтинг найпопулярніших гірськолижних курортів за кількістю зароблених ними «Лайків».

Дослідження компанії проводилося з листопада 2012 року. У ньому враховувалася кількість «лайків», відданих користувачами сторінкам курортів в соціальній мережі.

У підсумку майже половина складеної Топ 20 залишилася за гірськолижними курортами США. Але тут визначається не стільки клас американських курортів, скільки виняткова популярність Fасеbоок на американському континенті. Тим не менш, саме американський гірськолижний курорт очолив цьогорічний рейтинг. Ним став Маммот в Каліфорнії, який за 3 місяці умудрився набрати 20 тис. «Лайків». 144 тис. користувачів вирішили, що він їм подобається. В даний час даний показник - абсолютний рекордсмен.

Серед успіхів гірськолижного курорту Маммот в нинішньому сезоні окрім відмінного маркетингу називають і можливо самі рясні снігопади в регіоні, які забезпечили курорту значну базу для відмінного катання. Рівень снігу на трасах склав 5 м - більше, ніж на будь-якому іншому гірськолижному курорті світу.

Найпопулярнішим європейським гірськолижним курортом виявився Вальнорд в Андоррі. За три місяці він набрав 26 тис. «Лайків» і з показником 120 тис. «Лайків» розташувався на 5 місці, пропустивши перед «пелетон» гірськолижної Америки, сформований курортами Хевенлі, Уістлер і Вейл. Варто відзначити, що в даному випадку популярність соціальної мережі свідчить в першу чергу про потребу гірськолижної Андорри у молодих туристів, ніж про рівень її гірськолижної інфраструктури.

Суб'єктивність даного рейтингу добре помітна при відборі результатів по країнах. Так, в рейтинг не потрапили курорти таких традиційних гірськолижних напрямків, як Італія та Швейцарія. Австрія - законодавець європейської гірськолижної моди - удостоїлася лише одного свого представника. Ним став Заальбух.

Зате приємною несподіванкою стала поява в Топ карпатського курорту Буковель, який за три місяці зміг назбирати майже 8 000 нових лайків. Повний список популярних гірськолижних курортів за версією Snow 24, складений на основі даних РасеЬоок, виглядає так:
1. Мам мот (США)
2. Хевенлі (США)
3. Уістлер (Канада)
4. Вейл (США)
5. Вальнорд (США)
6. Межев (Франція)
7. Джексон Хоул (США)
8. Балі Невадо (Чилі)
9. Брекенрідж (​​США)
10. Грандваліра (Андорра)
11. Валь-Торанс (Франція)
12. Скі-Дубай (ОАЕ)
13. Скво-Веллі (США)
14. Кістоун (США)
15. Трюсіль (Норвегія)
16. Заальбах (Австрія)
17. Буковель (Україна)
18. Маунтін-Хай (США)
19. Бівер-Крік (США)
20. Аспен (США)


Всі новини
Новини