X
Мультитул Leatherman Wingman 832523
Купити

Мультитул Leatherman Wingman 832523

Код товару: 017 813
Артикул: 832523
3 990.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника

Leatherman Wingman 832523 — мультитул з 14 інструментів. Підпружинені плоскогубці та ніж із сталі 420НС можна віднести до особливостей цього мультитула. Носити інструмент можна як на кліпсі так і в чохлі. У 2011 році компанія Leatherman вивела на ринок декілька мультитулів, у тому числі та модель Leatherman Wingman, яка позиціонується як повнорозмірний мультитул з широким набором інструментів і високою якістю за помірну вартість.

Конструкція інструменту Leatherman Wingman передбачає, як мінімум, 14 функцій, про які піде мова окремо, усі інструменти виготовлені з використанням нержавіючої сталі 420HC. Інструмент має гладкий і дуже мінімалістичний дизайн, які-небудь гострі кути, що виступають, або елементи відсутні, що, у свою чергу, робить його зручним для повсякденного носіння на кишені брюк/шортів. Загальна вага інструмент близько 200 грам, довжина в складеному виді 96 мм, ширина 35 мм, товщина 14 мм (на кліпсі 18 мм).

Пасатижі в усіх мультитулах є ключовим елементом. Пасатижі Leatherman Wingman мають достатню стандартну конструкцію, яка включає гострогубці, плоскогубці, зубчасті виїмки і кусачки. Пасатижі зручно підпружинені, пружина прихована всередині інструменту, що виключає її ушкодження від зовнішніх елементів. Працювати з інструментом дуже зручно, руків'я гладке і цілком зручне, немає небезпеки що який-небудь інструмент може «врізатися» у руку. Повна довжина інструменту з витягнутими пасатижами — 154 мм.

Другим ключовим інструментом будь-якого мультитула є ніж. У моделі Leatherman Wingman, так само як і в Wave, ніж доступний із зовнішнього боку і не вимагає повного розкриття для його витягання. Клинок Wingman передбачає частково серрейторне заточування. Повна довжина клинка 65 мм, при цьому довжина руків'я дозволяє використати і 75 мм клинок, довжина різальної кромки 61 мм, товщина на обуху близько 2 мм, повна довжина мультитула з витягнутим клинком не більше 162 мм.

Клинок витягається за допомогою спеціального довгастого отвору, у відкритому положенні клинок надійно фіксується замком типу Liner-Lock.

Окрім ножа, із зовнішнього боку мультитула розташовуються складані підпружинені ножиці. Самі ножиці дуже великі як для такого мультитула, повна довжина ножиць трохи більше 61 мм, довжина різців близько 28 мм, товщина використовуваного металу не більше 1 мм. Ножиці підпружинені, мають зручне розширення під палець і фіксуються у відкритому положенні замком типу Liner-Lock.

Усередині руків'я Leatherman Wingman ховаються ще п'ять інструментів з розширеним функціоналом. Усі інструменти витягаються за рахунок спеціального виступу на обуху. У відкритому положенні інструменти фіксуються за рахунок виїмки і формованої притискної пластини. Товщина металу на інструментах близько 1.8 мм, довжина в межах 35 мм.

У одному руків'ї розміщується невеликий напилок з лінійкою всього на 3 см і викруткою під плоский шліц, ніж для розкриття коробка, яка працює бездоганно, і окрема відкривачка, яка поєднує в собі відкривачку для пляшок, консервний ніж і лезо для зняття ізоляції. У другій знаходяться тільки дві викрутки під хрестоподібний і плоский шліц.

Цей мультитул в першу чергу хороший своїми компактними розмірами, легкою вагою, «гладким» відполірованим дизайном, а також цілком хорошим набором інструментів незважаючи на відносно низьку вартість як для повнорозмірного мультитула.

Особливості:

  • Кількість функцій:     14
  • Матеріал клинка:     420НС
  • Матеріал рукояті:     420НС
  • Довжина клинка, мм:     66
  • Довжина в складеному виді, мм:     97
  • Вага, г:     198Матеріал нержавіюча сталь
Вага, г: 198
Розмір, см 154
Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Мультитул Leatherman Wingman 832523


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати