X
Лижі сезону 2011 Rossignol HARMONY LTD + Кр. SAPHIR 90 ZIP
Купити

Лижі сезону 2011 Rossignol HARMONY LTD + Кр. SAPHIR 90 ZIP

Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

 Це дещо більше ніж просто лижі для прогресуючих лижниць. Комфортні і надійні. Форма бокового вирізу розроблена спеціально з розрахунком особливостей жіночого катання. Тепер лижа пробачає навіть дуже серйозні помилки, допомагає кататись легко і вишукано.

Радіус, м 12 (при 146 см)
Геометрія, мм 115-70-98
Ростовки, які випускаються, см 138 / 146 / 154 / 162
Кріплення Saphir 90 ZIP
Рік 10-11

  • Woodcore - дерев'яний несучий сердечник забезпечує лижам жорсткість і довговічність. Rossignol використовує в своїх лижах сердечники із вертикально розміщених елементів, що гарантує високу однорідність і вийняткову жорсткість. В деяких моделях використовують комбіновані деревяні сердечники з деяких порід деревини, що дозволяє задовільнити потреби конкретної лижі.


  • CAP 3D - тривимірний несучий профіль. Складна форма кепа дозволяє надати лижі необхідну гнучкість і високу торсіонну жорсткість.


  • F.I.Т - комплекс технологічних рішень, максимально точно адаптують лижу до особливостей жіночого катання і вимогам прекрасної половини людства до свого спорядження. Новий комбінований сердечник. Економія ваги до 500 г на пару. Спеціальна жіноча платформа, корегуюча особливості жіночої стійки, зручне встановлення кріплень. Як наслідок поліпшення комфорту і керованості при катанні.


  • ZIP - вбудована система кріплення яка ставиться без допомоги інструментів. Просто вставте кріплення в пластину, вмонтовану в лижу. Як тільки кріплення стає в бажану позицію, витягніть шпильку, що дозволить зафіксувати.


  • Women Waist - складна форма бокового вирізу в зоні за кріпленням, спеціально розроблювалась з врахуванням особливостей жіночого катання. Лижі з такою геометрією не просто прощають помилки в техніці, вони помагають лижницям вже із самих перших спусків відчути себе впевнено і гармонійно.


Рейтинг товару


Відгуки про Лижі сезону 2011 Rossignol HARMONY LTD + Кр. SAPHIR 90 ZIP


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати