Millet

 Досвід і технологічність дозволили Millet стати лідируючим брендом в області розробки і виробництва спорядження для альпінізму та скелелазання. 3 липня 1950 р. Millet раптово опинився в центрі уваги світової альпіністської громадськості після першого підйому на висоту 8 000 м: Annapurna (8043 м - Непал). Дві людини піднялися на одну з найвищих вершин: Луї Лашеналь і Моріс Ерцог. Підготуватися до цього сходженню їм допомагали їхні друзі, які жили біля Анеса, брати Millet, які розробляли і виготовляли рюкзаки для використання в умовах високогірних сходжень. Ці революційні рюкзаки допомогли їм досягти містичної вершини Annapurna.

 Практичні розробки доповнюють технічний досвід... З тих часів, Millet сумлінно просіює величезний обсяг інформації, вишукуючи і збираючи навколо себе найбільших альпіністів і скелелазів. Спортсмени глибоко залучені в процес створення і розробки нового, все більш спеціалізованого спорядження (одяг, рюкзаки, взуття, мотузки) для різноманітних видів активності в горах. "З цього різноманітного досвіду ми черпаємо сили для новаторства, залишаючись вірними нашому духу гір".

 "Наш більш ніж 50-річний досвід у розробці спорядження для гір зробив нас надзвичайно скрупульозними: кожен матеріал вибраний з найбільшою ретельністю, кожна властивість вивчена, кожен прототип тестований в реальних умовах. Будь це рюкзак, пара взуття, мотузка або захисний одяг, цей виріб буде запущено у виробництво лише тоді, коли він буде повністю адаптований до передбачуваного режиму використання. Якщо ми знайдемо хоча б один недолік в якості або функціональності, ми повертаємось до столу закрійника".

Детальніше на сайті виробника: millet.fr