Новини від ГК Плай

На Львівщині з’явиться конкурент "Буковелю""Гірськолижний комплекс "Плай" у с. Плав’є діє з 2007 року. І щороку тут добудовується і розвивається відпочинковий комплекс. У нас є 6 лижних трас, різних - від пологих до екстремальних. Цього року ми плануємо запустити 14 снігових гармат: вони допоможуть в хорошому стані тримати проблемні (безсніжні) місця на курорті", - зазначив директор курорту "Плай" Семен Баліцький, - повідомляє ZAXID.NET.

 За його словами, жоден великий курорт не обходиться без штучного снігу, як і "Буковель". "Штучним снігом не вкривають усі доріжки, але ним можна "залатати" проблемні ділянки. На території Сколівського району, у нас немає конкурентів. Ми маємо 4-х крісельний підйомник Допельмаєр, ще є бугель. Курорт наш розвивається: ми будуємо критий плавальний басейн (40х20 м) на 100 осіб, і маленький басейн для дітей; ще будуть оздоровчі сауни, масажні кабінети, боулінг-доріжка, більярд. Загалом "Плай" відрізнятиметься від інших курортів: тут є дерев’яна церква, буде створено цілий музейний комплекс: з власне музеєм, карпатською граждою (буде представлена кузня, ткацький цех, виготовлятимуть бринзу (вівці вже закуплені); буде готель еліт-класу, фудзал (заклад харчування швидкої їжі), ресторанний зал, бенкетний зал, конференц-зал, офісний центр. Це внизу території. А на горі, куди підвозить підйомник, також стоятиме кафе, де можна буде випити чи з’їсти чогось гарячого", - зазначив Семен Баліцький.
 За його словами, працюють вони й на перспективу, планують на майбутнє в теплу пору року на курорті влаштувати кінні та велосипедні маршрути, і поменше квадроциклів, аби не завдавати природі непоправної шкоди.

zaxid.net


Всі новини
Новини