X
Rossignol ALIAS 80 X '18
Купити

Rossignol ALIAS 80 X '18

Код товару: 225 189
Артикул: RBG8510
3 964.35 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

Rossignol Alias 80 X - гірськолижні черевики поєднують високий рівень комфорту, широку колодку і відмінні робочі характеристики для катання по різним схилах. Технологія Sensor поєднує колодку шириною 104 мм, при якій забезпечується точне охоплення стопи, посилена підтримка в зоні п'яти і анатомічна форма в зоні носка. Технологія Sensor Fit спрямована на мінімізацію впливу на проблемні точки ступень - має поліпшений охоплення стопи в зоні підйому, більш чітко сформовану зону щиколотки для виняткового комфорту, вільної циркуляції і збереження тепла. Alias 80 X - це гірськолижні черевики для багатоцільового універсального катання широкого кола гірськолижників, від новачків до досвідчених експертів.

Індекс жорсткості 80
Ширина колодки, мм 104
Кліпси 4 MICRO - 100% ALUMINIUM
Силовий ремінець 40 мм
Кантінг -
Рік 17-18

  • Diagonal Buckles (Patented) - кліпси діагональної форми з мікро настройками, виконані з міцного магнієвого або алюмінієвого сплаву. Перевага кліпс повернених у нетрадиційному діагональному положенні в більш природному охопленні ноги і більш надійному фіксуванні п'яти.


  • 104 mm Sensor - технологія, яка базується на анатомічній особливості стопи, а саме впливає на поверхню в ключових зонах. Спеціальна устілка Sensor дозволяє внутрішньому черевику прямо контактувати із зовнішнім черевиком в передній зоні миска черевика, що створює додаткову впевненість і чутливість черевика при перекантовуванні. Це збільшує потужність, контроль і чутливість. Ширина внутрішнього черевика 104 мм.

Comfort Fit - комфортабельний анатомічний внутрішній черевик створений з м'якого і адаптивного матеріалу, для комфортного катання цілий день.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol ALIAS 80 X '18


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати