X
Rossignol Alltrack 90 '18
Купити

Rossignol Alltrack 90 '18

Код товару: 242 770
Артикул: RBG3160
Доставка 1-4 дні
4 939.23 грн
8 089.29 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Alltrack 90 Революційне поєднання потужності, точності і можливості ходьби. Призначені для гірськолижників любительського рівня.

 Тепер, маючи можливість застосовувати підошви з рокером WTR "Ходьба-катання"(продаються окремо), ці черевики можна використовувати для більш легкого та зручного катання і ходьби. Манжети черевика, посилені технологією Posi-Block дозволяють черевику Alltrack поєднувати зручність катання і ходьби у фрірайді.

 Більш широка колодка 102 мм, технологія Sensor Grid і новий внутрішній черевик з технологією OptiSensor 3D Thinsulate ™ Platinum дозволяють забезпечити точну підгонку черевика для найкращого комфорту, тепла і підтримки ноги.

Індекс жорсткості 90
Ширина колодки, мм 102
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 17-18
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

Flex Adjustment - дозволяє збільшити діапазон гнучкості черевика для індивідуального регулювання потужності, продуктивності та комфорту за допомогою простого регулювання гвинта задній стінці черевика.

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

  • Optisensor 3D Liner - внутрішній черевик забезпечує новий рівень обхвату стопи, комфорту і підтримки. Стратегічно розміщені матеріали в трьох ключових зонах комфорту максимізують взаємодію між стопою, внутрішнім черевиком і зовнішнім черевиком. Більш м'які зони збільшують комфорт і обхват ступні. Більш жорстка п'ята забезпечує її прекрасну фіксацію, збільшуючи підтримку і контроль для досягнення найкращих результатів. Новий теплоізоляційний матеріал Thinsulate ™ зберігає тепло і створює комфорт протягом всього дня. Вражаюча посадка без додаткової підгонки.
Зберегти

  • Rocker Sole - черевики серії Alltrack, Alltrack, Pure поставляються із спеціальними вставками для підошви, Alpine (ISO 5355), Touring (ISO 9523) і WTR стандарти у вигляді наборів. Ці гумові вставки Rocker роблять ходьбу значно легшою завдяки поліпшенню зчеплення з поверхнею за рахунок природної сили ніг. Їх конструкція забезпечує дуже високий рівень "skiability", жорсткі зони дають додаткову міцність при крученні.

  • Sensor Blade - колодка з зовнішнім черевиком який виготовлений за технологією Sensor Blade відрізняється поліпшеним анатомічним обхватом ступні та ефективною передачею енергії.
Зберегти Зберегти

  • Walk To Ride - це конкретний знак, сертифікат TÜV (сертифікація, інспекційний орган) що гарантує сумісність між кріпленнями конкретних лиж та конкретною частиною черевика в зоні п'яти. Ці частини роблять ходьбу легкою, підвищуючи безпеку і продуктивність, завдяки етикетці TÜV.
Зберегти

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Alltrack 90 '18


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати