X
Rossignol Famous 8 + Кр. W 11 B83 '19
Купити

Rossignol Famous 8 + Кр. W 11 B83 '19

Код товару: 248 543
Артикул: RRH02BZ/RAHBZ02
Доставка
12 389.77 грн
21 681.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Famous 8 2019 - ідеальні лижі для ідеального катання на схилі. Ультра легкі жіночі карвінгові лижі для середнього та вдосконаленого рівнів катання. Поєднання технології Prop Tip technology для більш легкого та швидкого входження в поворот з невеликим рокером на носку лиж.

В лижах Famous 8 використовується легке дерево Павловнія, крім цього центр сердечника порожнистий, що дозволило зробити лижі на 20% легшими. Низька вага лиж дозволяє вам кататися впевнено і невимушено з ранку до вечора! Маневреність та потужність що приваблюють до слідуючих ще кращих спусків!

Радіус, м 13
Геометрія, мм 127 - 73 - 109
Ростовки,які випускаються,см 149 / 156 / 163
Кріплення W 11 B83
Рік 18 - 19

  • Cap - Кеп Rossignol підсилює лижі, протистоїть розщепленню, що збільшує термін служби.

  • Minicap Sandwich - ультра-міцна конструкція, складається із дерев'яного сердечника, бічних стінок під кутом 30 градусів, скловолокна і високотехнологічних ламінатів. Minicap зміцнює верхню частину лижі і запобігає розшаруванню. Бічні стінки нахилені під кутом 30 градусів зменшують вагу лижі, покращують хватку кантів і збільшують довговічність.

Oversized Sidecut - Поєднує глибокі бічні вирізи на лижах з сучасною шириною талії для точної чутливості канта, безпрецедентної стійкості та контролю. Збільшені розміри носа і "хвоста" створюють навантаження на канти забезпечивши потужність і точність, в той час як більш широка талія забезпечує підвищену стійкість та контроль.

  • Poplar Wood Core - забезпечує хороший баланс ваги та еластичності для універсального поєднання потужності, спритності та грайливості.

  • Power Turn Rocker - Традиційний високий кембер по 90% довжини лиж забезпечує потужність і зчеплення канта. Легкий рокер на 10% що залишилися, забезпечує можливість легкого входу в поворот і контроль.

  • Prop Tip - Полегшені носок та п'ятка, щоб легше ініціювати поворот, зберігаючи при цьому максимальну стабільність під час повороту - це робить лижі більш грайливими та одночасно більш точною.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Famous 8 + Кр. W 11 B83 '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати