X
Rossignol Hero Elite Lt Ti + Кр. Spx 12 Dual WTR B80 '18
Купити

Rossignol Hero Elite Lt Ti + Кр. Spx 12 Dual WTR B80 '18

Код товару: 238 537
Артикул: RAFBR02/RRF02BR
13 700.14 грн
29 931.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

 Rossignol Hero Elite Lt Ti для тих хто катається технічно. Поздовжні вирізи забезпечують більшу поперечну гнучкість лиж для додаткового контролю, легкого входу в поворот, поліпшеної енергопередачі і хватки кантів.

 Невеликий рокер на носках лиж прискорює перехід лиж в поворот і робить катання більш агресивним, а конструкція Кубка Світу (ламінований сендвіч і дерев'яний сердечник) з сучасною геометрією для слалом-гіганта забезпечує високу стабільність і потужність.

 Потужні, точні, ідеально збалансовані карвінгові лижі створені для швидкісного катання довгими дугами по підготовлених схилах.

Радіус, м 19 (176)
Геометрія, мм 115 - 69 - 96
Ростовки,які випускаються,см 162 / 170 / 176 / 183
Кріплення Spx 12 Dual WTR B80
Рік 17-18

  • Cascade Tip - Змінювальна довжина ламінатів з фібергласа і метала, розташованих зігзагом на кінцях лиж, робить кінці лижі легшими і дозволяє контролювати перекручування кінців, пом'якшуючи початок повороту і покращуючи контакт канта з поверхнею. Полегшений носок покращує перенесення ваги в повороті, прискорює і полегшує входження в поворот.


  • Minicap Sandwich - ультра-міцна конструкція, складається із дерев'яного сердечника, бічних стінок під кутом 30 градусів, скловолокна і високотехнологічних ламінатів. Minicap зміцнює верхню частину лижі і запобігає розшаруванню. Бічні стінки нахилені під кутом 30 градусів зменшують вагу лижі, покращують хватку кантів і збільшують довговічність.

  • Power Turn Rocker - Традиційний високий кембер по 90% довжини лиж забезпечує потужність і зчеплення канта. Легкий рокер на 10% що залишилися, забезпечує можливість легкого входу в поворот і контроль.

  • Prop Tech - це система звільнення поперечної гнучкості лиж, розроблена у відповідності з новими правилами радіуса повороту Fis. Вертикальні, виготовлені машинним способом отвори в ламінаті, забезпечують більш адаптивну торсійну гнучкість для поліпшеного контролю, більш плавного входження в поворот, чудової передачі енергії, поліпшеного контакту кантів.

  • Titanal - Скловолокно в поєднанні з титаналовими шарами забезпечує більше потужності, зчеплення, стабільності і надзвичайно високої точності.


Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Hero Elite Lt Ti + Кр. Spx 12 Dual WTR B80 '18


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати