X
Гірські лижі Rossignol Hero Elite St Ti + Кр. Nx 12 '24
Купити

Гірські лижі Rossignol Hero Elite St Ti + Кр. Nx 12 '24

Код товару: 251 079
Артикул: RALPH01
31 499.00 грн
41 984.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Hero Elite ST Ti — це нова модель для технічних трасових лижників та любителів великих швидкостей, створена на основі наших моделей для слалому. Перевірена в умовах змагань, технологія Line Control Technology в поєднанні з більш вузькою 68 мм талією та коротким бічним вирізом оптимізує те, з якою швидкістю спортсмен може переносити вагу з одного канту на інший та робить передачу зусилля більш точною та ефективною. Технологія LCT дозволяє позбавитись від небажаних вібрацій, надати лижі максимальну стабільність та оптимізувати траєкторію повороту для того, щоб ви повністю контролювали свою лінію. 

Керованість на жорсткому снігу. Трасова конструкція рокера On-Trail Rocker поєднує в собі чудову маневреність для того, щоб моментально задавати поворот, ефективну передачу зусилля та чудове зчеплення з поверхнею. 

Впевненість, стабільність та повний контроль. Запатентована Rossignol технологія LCT (Line Control Technology) позбавляє лижу від зворотнього прогину та робить її поведінку більш стабільною незалежно від умов. 

Максимальний контроль над кантами. Прямокутна конструкція бічних стінок добре зарекомендувала себе у слаломних змаганнях та надає лижі надійне зчеплення з поверхнею, точність та ефективність передачі зусилля. 

Потужний карвінг. Збільшений бічний виріз забезпечує ще більшу ефективність для впевненого карвінгу.

Радіус, м 14 m (172) / 13 m (167) 12 m (162) / 11 m (157)
Геометрія, мм 123-68-104
Ростовки,які випускаються,см 157-162-167-172
Кріплення NX 12 K GW B80 BLK HOT RED
Рік 23 - 24

LCT (Line Control Technology) - Запатентована Rossignol нова конструкція, використовує чисту силу і енергію, забезпечуючи віброгасіння в будь-яких умовах. Завдяки центральному «силовому стержню», який інтегрований по всій довжині лижі, LCT виключає зустрічне згинання лижі, забезпечуючи стабільну плавну стійкість і динамічне управління дугою.


V-Titanal - V-подібна форма нового шару Titanal  забезпечує ідеальний баланс лиж, що дозволяє тримати правильну лінію в складних умовах. Титановий ламінат оптимізує вологість і стабільність, крім того, канавка по всьому листу забезпечує жорсткіший поздовжній вигин. Штампування породжує явище механічної анізотропії.

Beech Wood Core - Сертифікована PEFC серцевина забезпечує оптимізовану вологість і стабільність, використовуючи матеріали, які допомагають зменшити вплив на навколишнє середовище протягом життєвого циклу продукту.

Full Titanal Layers - Суцільний титановий шар забезпечує надійний механізм для відновлення максимальної енергії та потужності у важких поворотах, екстремальних умовах або на високій швидкості.

Rectangular Full Sidewall - має горизонтальне нанесення шарів основних матеріалів (дерево, скловолокно, метал і т. д.) У поєднанні з вертикальними бічними стінками забезпечує оптимальне зчеплення, точність, баланс і потужність.

Piste Rocker - Розроблений для точності на трасі, профіль On Trail Rocker має традиційний вигин на 95% довжини лиж для вибухової потужності, чіпкого зчеплення з кантами та ледь помітним рокером на кінчику (5%) для легшого входження в поворот та керування ним.

Oversized Sidecut - Поєднує глибокі бічні вирізи на лижах з сучасною шириною талії для точної чутливості канта, безпрецедентної стійкості та контролю. Збільшені розміри носа і "хвоста" створюють навантаження на канти забезпечивши потужність і точність, в той час як більш широка талія забезпечує підвищену стійкість та контроль.

Mini cap Rectangular Sidewall - Конструкція має горизонтальне розшарування матеріалів з сердечника (дерево, скловолокно, метал і т. д.) І вертикальні бічні стінки повної довжини з невеликим верхнім листом, скошеним до краю для підвищення довговічності.

Premium Hardtop - пропонує безкомпромісну міцність верхнього листа та насиченість графіки для захисту та продовження терміну служби ваших лиж.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Rossignol Hero Elite St Ti + Кр. Nx 12 '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати