X
Rossignol Pure Comfort 60 Black '20
Купити

Rossignol Pure Comfort 60 Black '20

Код товару: 249 330
Артикул: RBH8250
Доставка 1-4 дні
5 549.00 грн
8 760.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Pure Comfort 60 Black Абсолютно нові, розроблені спеціально для жінок, є продовженням нашої лінійки Allspeed, забезпечують адаптивну потужність і точність та прощають помилки завдяки 104мм, колодці. У поєднанні з унікальною технологією "Sensor Matrix", технологією простого входу, та внутрішнім черевиком "Custom OptiSensor liner", новий Pure Comfort забезпечує оптимальне охоплення стопи, комфорт, і ефективність роботи.

Індекс жорсткості 60
Ширина колодки, мм 104
Кліпси 4 MICRO - 100% ALUMINIUM
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг -
Рік 19 - 20
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

Binjected Easy Entry - концепція легкого одягання черевиків, оболонка яких в області підйому ступні і зроблена з м'якого пластику, щоб забезпечити легке взування та точне облягання ноги.

Custom T4 - Частина черевика виготовлена з адаптивного матеріалу, для кращого прилягання до ноги. Версія T4 в наповненні має м'який Polyethelene для щільного комфортного прилягання.

Dedicated Women Cuff - внутрішній черевик у формі тюльпана для легкого одягання, повторює форму жіночої ноги. Верхні кліпси встановлюються нижче для легкого закриття та кращого контролю ноги.


Flex Adjustment - дозволяє збільшити діапазон гнучкості черевика для індивідуального регулювання потужності, продуктивності та комфорту за допомогою простого регулювання гвинта задній стінці черевика.

Relax Fit - Жіноча колодка 104 мм створена для жінок, які люблять активний відпочинок на свіжому повітрі, але особливо цінують високий комфорт, а також для жінок з широкими стопами.

Sensor Matrix - Технологія оболонки що дозволяє поліпшити прилягання черевика до ноги, зменшити вагу і зберегти жорсткість для забезпечення високої продуктивності, точності і передачі енергії.

Comfort Fit - комфортабельний анатомічний внутрішній черевик створений з м'якого і адаптивного матеріалу, для комфортного катання цілий день.

  • Dedicated Buckles - велика діагональна кліпса для черевиків жіночої серії Kiara, забезпечує більш зручне і комфортне відкритті на морозі (навіть у рукавичці). Привабливий зовнішній вигляд. Діагональний кут краще притягує п'яту при фіксації.


Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Pure Comfort 60 Black '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати