X
Rossignol Pure Comfort 60 White Grey '20
Купити

Rossignol Pure Comfort 60 White Grey '20

Код товару: 249 318
Артикул: RBH8230
Доставка 1-4 дні
5 549.00 грн
7 884.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Pure Comfort 60 White Grey Абсолютно нові, розроблені спеціально для жінок, є продовженням нашої лінійки Allspeed, забезпечують адаптивну потужність і точність та прощають помилки завдяки 104мм, колодці. У поєднанні з унікальною технологією "Sensor Matrix", технологією простого входу, та внутрішнім черевиком "Custom OptiSensor liner", новий Pure Comfort забезпечує оптимальне охоплення стопи, комфорт, і ефективність роботи.

Індекс жорсткості 60
Ширина колодки, мм 104
Кліпси 4 MICRO - 100% ALUMINIUM
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг -
Рік 19 - 20
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

Binjected Easy Entry - концепція легкого одягання черевиків, оболонка яких в області підйому ступні і зроблена з м'якого пластику, щоб забезпечити легке взування та точне облягання ноги.

Custom T4 - Частина черевика виготовлена з адаптивного матеріалу, для кращого прилягання до ноги. Версія T4 в наповненні має м'який Polyethelene для щільного комфортного прилягання.

Relax Fit - Жіноча колодка 104 мм створена для жінок, які люблять активний відпочинок на свіжому повітрі, але особливо цінують високий комфорт, а також для жінок з широкими стопами.

Comfort Fit - комфортабельний анатомічний внутрішній черевик створений з м'якого і адаптивного матеріалу, для комфортного катання цілий день.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Pure Comfort 60 White Grey '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати