X
Rossignol Pure Pro Heat '18
Купити

Rossignol Pure Pro Heat '18

Код товару: 230 238
Артикул: RBG2200
Доставка 1-4 дні
8 999.30 грн
16 999.29 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Pure Pro Heat мають термічні устілки та представляють найефективніші з черевиків, що існують аби поліпшити ефективність, потужність, точність та комфорт, для лижниць експертного рівня.

Середня ширина колодки 100 мм, Pure Pro надають точну анатомічну посадку, в той час як внутрішній черевик Custom OptiSensor з мериносовою шерстю надає точну кастомізацію по вашій нозі для виключного комфорту, тепла та підтримки.

Регулювання термічних устілок знаходиться на зовнішній стороні черевика та тримають заряд 17-19 годин в режимі очікування, 8-9 годин в середньому режимі та 4-5 годин при інтенсивному підігріві.


Індекс жорсткості 90
Ширина колодки, мм 100
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 17-18
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

Flex Adjustment - дозволяє збільшити діапазон гнучкості черевика для індивідуального регулювання потужності, продуктивності та комфорту за допомогою простого регулювання гвинта задній стінці черевика.

Merino Wool - Природний терморегулятор з швидкими властивостями висихання, який забезпечує велику повітропроникність і контроль запаху, а також  неймовірний комфорт і тепло в будь-яких умовах.

Зберегти

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

  • Rocker Sole - черевики серії Alltrack, Alltrack, Pure поставляються із спеціальними вставками для підошви, Alpine (ISO 5355), Touring (ISO 9523) і WTR стандарти у вигляді наборів. Ці гумові вставки Rocker роблять ходьбу значно легшою завдяки поліпшенню зчеплення з поверхнею за рахунок природної сили ніг. Їх конструкція забезпечує дуже високий рівень "skiability", жорсткі зони дають додаткову міцність при крученні.

  • Sensor Blade - колодка з зовнішнім черевиком який виготовлений за технологією Sensor Blade відрізняється поліпшеним анатомічним обхватом ступні та ефективною передачею енергії.
Зберегти Зберегти

Slim Fit - Жіноча колодка 100 мм Slim Fit ідеально підійде для досвідчених лижниць, для яких в черевиках важливий баланс комфорту і підтримки.

  • Women Cuff - Особлива жіноча конструкція відрізняється значно нижчою манжетою із задньою стінкою в формі тюльпана з дугоподібним профілем, відповідним природній формі жіночої ікри.


Зберегти

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Pure Pro Heat '18


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати