X
Rossignol Pursuit 400 Carbon + Кр. NX 12 Konect Dual B80 '19
Купити

Rossignol Pursuit 400 Carbon + Кр. NX 12 Konect Dual B80 '19

Код товару: 248 365
Артикул: RRH01BL/RAHBL01
Доставка 1-4 дні
10 399.26 грн
18 392.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Pursuit 400 призначені для карвінгового катання підготовленими трасами гірськолижників середнього і початкового рівня.

Технології Power Turn Rocker і Prop Tip забезпечують легкий вхід в поворот і стабільне ведення дуги протягом усього спуску. Технологія Prop Tip забезпечує адаптивну торсійну жорсткість за рахунок перфорованого носка лижі і п'яти. Це покращує характеристики віброгасіння і еластичності лижі, а також збільшує зону контакту канта з поверхнею при обгинанні рельєфу.

74мм талія лижі дозволяє швидко і легко перекантовуватись, що одночасно з легкою конструкцією MiniCap Sandwich зі складальним ламінатом, посиленим карбоном, забезпечує хорошу керованість і робить катання легким і комфортним. 100% Трасове катання.

Радіус, м 14 m (170)
Геометрія, мм 126 - 74 - 110
Ростовки,які випускаються,см 149 / 156 / 163 / 170 / 177
Кріплення NX 12 Konect Dual B80 Blk Light Green
Рік 18-19

  • TPI2 (Twin Pulsion Integral) - нова інтегрована в платформу система встановлення кріплень. Кріплення ковзають по направляючій на платформі, що дозволяє регулювати базу кріплень без використання інструментів.


  • Carbon - це № 1 серед волокон, надзвичайно легке та гарантує чудову потужність, зчеплення і стійкість для неперевершеного катання.  • Light Wood Core - Ультралегкий сердечник з дерева павловнії зменшує загальну вагу лиж на 30%. Лижі стали більш швидкісними, більш маневреними, покращився контроль, при цьому результативність на спуску не змінилася.


Oversized Sidecut - Поєднує глибокі бічні вирізи на лижах з сучасною шириною талії для точної чутливості канта, безпрецедентної стійкості та контролю. Збільшені розміри носа і "хвоста" створюють навантаження на канти забезпечивши потужність і точність, в той час як більш широка талія забезпечує підвищену стійкість та контроль.

  • Power Turn Rocker - Традиційний високий кембер по 90% довжини лиж забезпечує потужність і зчеплення канта. Легкий рокер на 10% що залишилися, забезпечує можливість легкого входу в поворот і контроль.

  • Prop Tech - це система звільнення поперечної гнучкості лиж, розроблена у відповідності з новими правилами радіуса повороту Fis. Вертикальні, виготовлені машинним способом отвори в ламінаті, забезпечують більш адаптивну торсійну гнучкість для поліпшеного контролю, більш плавного входження в поворот, чудової передачі енергії, поліпшеного контакту кантів.

  • Sidewall - Конструкція має шаруваті матеріали основи (дерево, склопластик, метал тощо) та повнорозмірні вертикальні бокові стінки для оптимального зчеплення краю, точності, балансу та потужності.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Pursuit 400 Carbon + Кр. NX 12 Konect Dual B80 '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати