X
Rossignol RADICAL 9SL SLANT NOSE TI TPX + Кр. Axial 120S TPI '12
Купити

Rossignol RADICAL 9SL SLANT NOSE TI TPX + Кр. Axial 120S TPI '12

Код товару: 210 106
Артикул: RA1BA01
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

Лижі сезону 2012 Rossignol RADICAL 9SL SLANT NOSE TI TPX + Кр. Axial 120S TPI

9 SL- безумовно, не для "чайників”. Модель для експертів і технічних амбітних лижників, цінуючих точність і красу дуги, а також для лижників, обожнюючих фан-карв і що катаються на межі падіння.

Радіус, м 11,0
Геометрія, мм 124-70-112
Ростовки,які випускаються,см 155 / 160 / 165 / 170 / 175
Кріплення Axial 120S TPI
Рік 11-12

  • Powder Turn - на 50% в лижах залишився прогин під стопою, і на 50% - так званий високий рокер - підняті носок і п'ятка. Прогин під стопою - сила, енергія і хватка канта на підготовленому снігу. Носок лижі з високим рокером - для спливання і катання без зайвих зусиль на пухкому снігу. Подовжений хвіст з високим рокером дозволяє лижникові мати ефективний кут атаки, забезпечує управління без зусиль і миттєвий контроль швидкості. Комбінація: прогин / рокер 50 на 50 робить лижу найбільш універсальною.


  • Oversize Sidecut - перевага агресивного вирізу карвінгових лиж у поєднанні з шириною талії сучасних лиж. Широкий носок і п'ята сприяють надійній хватці канта, потужною і точною. Комбінація великого бокового вирізу із сучасною талією дає більш точне відчуття канта плюс безпрецедентну стабільність.


  • Slant Nose TIP - новий скошений носок, застосовується у всіх слаломних лижах Rossignol - 9 SL FIS, 9 SL Oversize і 8 SL Oversize. Крім яскравого агресивного дизайну, Slant Nose дає лижі і відчутну перевагу - на 15% зменшується площа і вага носка лижі, легкий носок значно знижує вібрацію і покращує контроль над лижею. Додатково до цього, при щільному проходженні саме слаломної траси, такий носок відсікає древка із зовнішнього боку лижі.


  • TwinPulsion - рушійна сила структури IPS Race. Складена з двох незалежних частин композитна платформа, забезпечує розподіл навантаження по всій довжині лижі, передаючи її безпосередньо на кожен кант. Переваги: стабільність, ефективність, надійний контакт зі снігом.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol RADICAL 9SL SLANT NOSE TI TPX + Кр. Axial 120S TPI '12


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати