X
Salomon X MAX 100 '13
Купити

Salomon X MAX 100 '13

Код товару: 217 085
Артикул: 325875
2 789.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

Черевики гірськолижні сезону 2013 Salomon X MAX 100

Гірськолижні черевики з відмінними робочими характеристиками. Призначені для вимогливих гірськолижників, не готових жертвувати ні комфортом, ні робочими якостями. У новому сезоні відрізняються скоригованою стійкою гірськолижника. 

Основні переваги: технологія 360 Custom Shell - можливість швидкої індивідуальної адаптації пластика черевика по ширині і формі стопи гірськолижника в магазині, нова конструкція верхньої частини черевика, поліпшуюча контроль у повороті, система Backbone, що забезпечує регулювання жорсткості черевика: наприклад, можна робити черевики більш гнучкими на морозі і більш жорсткими навесні, коли температура повітря піднімається.

Індекс жорсткості 100
Ширина колодки, мм 98/104
Кліпси 4 алюмінєві з мікрорегулюванням
Силовий ремінець 360 градусів
Кантінг +
Рік 12-13

  • Custom Shell (термічна підгонка зовнішнього черевика) - нова патентована технологія дозволяє зробити саму швидку і точну підгонку черевика по нозі (бутфіттінг). Зовнішня оболонка черевика виконана з нового матеріалу капроліну (Kaprolene), внутрішній черевик виготовлений з текстурованої основи з м'якою вустілкою і трьома шарами термоформувальної пінки. Тепер для того, щоб точно підігнати черевик по нозі досить нагріти зовні зовнішню оболонку, надіти його і дати черевику охолонути. Весь процес займає близько 20-ти хвилин, після чого черевик стає «другою шкірою».


  • Oversized Pulse Pad - конструкція демпфування (примусове гасіння коливань) канта. Pulse Pad являє собою сендвіч, розташований безпосередньо над кантом і складається з двох шарів термопластика і шару еластомеру між ними. Pulse Pad покращує роботу лижі: забезпечує демпфування (амортизацію) канта без втрат енергопередачі. Як результат - більш гладке ковзання; покращує контакт канта з поверхнею (мікрорельєфу) по довжині всієї лижі. Як результат - лижі краще "тримаються" на жорсткому схилі, поліпшуються карвінгові властивості лиж (здатність лиж "врізатись" в схил і повертати без бічного прослизання кантів).


  • My Custom Fit Pro - серія термоформуючих внутрішніх черевиків. Термоформування дозволяє з високою точністю адаптувати внутрішні черевики за формою ноги, збільшуючи точність енергопередачі і комфорт. Після нагрівання в магазині термоформувільна пеноматеріалов внутрішнього черевика приймають форму вашої ноги і, остигаючи, "запам'ятовують" її. Для задоволення вимог усіх категорій катаючихся, від максимального комфорту до максимальної енергопередачі, компанія SALOMON пропонує 5 рівнів термоформування внутрішніх черевиків, що відрізняються один від одного товщиною шарів і зонами їхнього розташування: Race, Pro, Performance, Sport, Comfort.


Рейтинг товару


Відгуки про Salomon X MAX 100 '13


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати