Швейцарка Фаб'єн Сутер йде зі спорту через проблеми з психікою

 Слухи, що ходили у швейцарському гірськолижному спорті останнім часом, що у Фаб'єн Сутер проблеми з психікою, підтвердились.

 26-річна гірськолижниця, до блискавичного злету Лари Гут в сезоні 2010-11 вважалася найталановитішою молодою спортсменкою збірної Швейцарії, в минулому сезоні не мала успіхів. Кращі результати залишилися в минулому.

 Причина знайдена: проблема не в тілі, проблема в психіці. Фаб'єн завжди вважалася вкрай чистолюбною. Крім того, що вона здатна неймовірно накручувати саму себе, так ще дуже схильна до зовнішнього впливу.

 У минулому сезоні телевізійні коментатори навіть уникали обговорювати виступи Фаб'єн, вона б не впоралася з цим. Озі Інглін, новий головний тренер у чоловіків і дядько Фаб'єн, раніше часто допомагав порадами, в останні місяці не отримував звернень від племінниці. «Я не знаю, чи можу я їй чимось допомогти?" - Сказав він 3 тижні тому в інтерв'ю skionline.ch.

 Фаб'єн також розлучилася зі своїм другом Матіасом Зігенталером. Спортсменці необхідна допомога професійного психолога. Фаб'єн пішла з гірськолижного спорту. Чи повернеться вона, чи її кар'єра після 105 гонок і 3 перемог Кубка світу завершиться? Ніхто в даний час не наважиться передбачити.

 Сама гонщиця написала на своєму сайті: «Я беру тайм-аут, щоб з'ясувати для себе деякі речі і, найпізніше, влітку я повідомлю про рішення».


Всі новини
Новини