X
SUP Starboard Inflatable 11'6″ x 29″ Touring Deluxe SC
Купити

SUP Starboard Inflatable 11'6″ x 29″ Touring Deluxe SC

Код товару: 018 245
Артикул: 2011220601006
49 455.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника

Starboard Inflatable 11'6″ x 29″ Touring Deluxe SC — Турингові дошки серії Starboard Touring — улюблений транспорт любителів водних подорожей.

SUP-дошки серії Touring ідеально підходять для коротких та довгих дистанцій по рівній воді.

Широка та загострена носова частина дошки у поєднанні із завуженою та кутастою кормою, роблять Starboard Touring більш стійкими, особливо для поперечних хвиль та помірного вітру.

Геометрія деяких дощок серії Touring має спортивний дизайн, призначений для швидких запливів та невеликих, легких гребців, а ширша та міцніша конструкція — для великих гребців та спорядження. Вибирайте дошку під свої завдання та насолоджуйтесь пригодами!

Особливості:
  • Технологія Welded Rail дає змогу створити повністю герметичний механічний шов без ризику ослаблення клею з перебігом часу. Це робить надувні дошки Starboard міцнішими та довговічнішими.
  • Прямий контур і вузька середня частина дає змогу тримати весло ближче до дошки, почуватися комфортніше і стабільніше, що також позитивно впливає на швидкість.
  • Широка хвостова частина дає змогу відходити назад і виконувати швидкі фанові повороти з повним контролем дошки.
  • Довгі дошки дають змогу краще ковзати, на коротких дошках легше повертати, а широкі дошки більш стійкі, — обирайте SUP залежно від ваших уподобань.

Характеристики:
  • Довжина: 350.5 см
  • Ширина: 73.7 см
  • Товщина: 15 см
  • Кількість камер: 1 (single chamber)
  • Навантаження: 50-100 кг
  • У комплекті: сумка Zen SUP Carry Bag, плавник, насос високого тиску Tiki Pump, ремонтний комплект.


Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про SUP Starboard Inflatable 11'6″ x 29″ Touring Deluxe SC


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Від вашої мети та рівня навичок залежить вибір sup дошки. Займаючись на сап дошці, яка вам не підходить, ви можете отримати негативний досвід і припинити займатися. Наприклад, якщо випадково купите нестійку гоночну SUP дошку для новачка або повільну та не маневрену для гонок. Необхідно звернути увагу на розмір, вагу, вантажопідйомність, конструкцію та комплектацію дошки.

Світ веслування на водяних дошках дуже різноманітний, він підійде людям з кардинально різними захопленнями... Розгорнути
Oчистити все
Застосувати