ТК «Буковель» скликає гостей на III етнофестиваль «До Василя на Василя»

   Вже стало традицією кожного року 14 січня в гірськолижному курорті «Буковель» проводити фестиваль «До Василя на Василя». Цей фестиваль поєднує в собі звичаї та традиції відзначення прадавніх свят святого Василя, Старого Нового року та Маланки. Тому зусібіч сюди з’їжджаються найкращі «Маланки» Українських Карпат.

   І цього року традицію не буде порушено: організатори свята обіцяють цікаву програму. Крім традиційних коляд та щедрівок, «Маланки» - театралізованого народного дійства, на гостей та учасників фестивалю чекають безліч ігор, конкурсів та забав.

Серед них:
- віншування Василів,
- конкурси між Василями на встановлення рекордів:найбільший Василь, найменший, найвусатіший, найносатіший,найязикатіший і т.д.
- конкурси між Василями - біг в мішках, армреслінг, пивні бої, перетягування канату, хто який до їди (такий і до роботи)...
- а також танець з віником, «Голубка», майстер-класи з розучування українських народних танців, зокрема гуцульських - аркана, коломийки, гуцулки.

   Уперше цього року свої іменини в «Буковелі» відзначатимуть і «зіркові» Василі - відомі музиканти, співаки, гумористи, художники. Вони подарують всім гостям свій талант від Бога- веселе слово, запальні мелодії, дзвінкоголосі пісні, художні полотна.Іменинник та організатор етнофестивалю –арт-менеджер ТК «Буковель» Василь Волочій - обіцяє влаштувати веселу гуцульську забаву з народними гуляннями, залицяннями, ворожіннями, заклинаннями, частуваннями, піснями та танцями під чарівні звуки скрипки та цимбал.

На всіх Василів чекають приємні несподіванки і подарунки від ТМ «Хортиця» та ТК «Буковель».
Місце проведення фестивалю: туристичний комплекс «Буковель», с. Поляниця, Яремчанської міськради, Івано-Франківської області.
Початок веселої забави о 13.00 год. на майдані біля кафе «Бугіль», витяг №2.

Фестиваль відбувається за підтримки депутата Івано-Франківської обласної ради, директора ТК "Буковель" Олександра Шевченка.

Організатор фестивалю: Event-агентство «Свято в Карпатах».
Довідки за телефоном: +38 098 1000 200 artbukovel@gmail.com


Всі новини
Новини