X
Tisa RACE CAP SKATING
Купити

Tisa RACE CAP SKATING

Код товару: 235 742
Артикул: N90115
Доставка
2 099.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Tisa Race Cap Skating Лижі ковзанярського ходу для спортсменів і досвідчених любителів. Завдяки сучасним технологіям, ці лижі ще легші: сердечник AirTec - повітряні осередки AirCells в комбінації з карбоновими волокнами, Power Edge - посилені канти - забезпечують міцність, а гоночна змінна і фінішна шліфовка каменем Ultra Finish роблять лижі швидкими. Модель підходить для спортивного катання, освоєння техніки ковзанярського ходу і активних тренувань.Серія Race Skating
Геометрія, мм 41/44/44
Сердечник Air Tec
Ростовки, які випускаються, см 172 / 177 / 182 / 187 / 192 /197
Вага, г -
Рік -

  • Air Channel - Повітряні канали, які інтегровані у скловолокно та дерев'яну серцевину, значно зменшують вагу. Надзвичайна міцність та оптимальне розсіювання тиску на поверхню.  • Air Tec - Система повітряних каналів у поєднанні з новою породою легкого дерева дозволяє зменшити вагу лижі більш ніж на 150 гр на пару, у порівняні з традиційною серцевиною Air Channel.  • Power Edge - спеціальне посилення кантів гарантує довговічність лиж і прекрасну торсіонну жорсткість. Ця технологія допомагає оптимально розподілити поштовхове зусилля і стабілізує розподіл і стирання мазі по всій довжині нанесення.


  • Ultra Tuning - швидкість і універсальність! Цей вид обробки ковзної поверхні лижі полягає в шліфуванню верхнього шару з видаленням мікроволокон, гальмуючих ковзання. В результаті виходить абсолютно гладка плоска поверхня. Бездоганне ковзання забезпечується поєднанням великої глибокої подовжньої структури з дрібною накаткою. Універсальна обробка для будь-яких умов снігу.


Рейтинг товару


Відгуки про Tisa RACE CAP SKATING


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати