X
Спальник Trimm Festa Red Grey 185
Купити

Спальник Trimm Festa Red Grey 185

Код товару: 252 606
Артикул: 001.009.0600
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Товар відсутній

Trimm Festa Red Grey 185 — це літній спальник, який призначений для помірних кліматичних умов. Основними його перевагами є легкість (всього 1,1 кг) і хороші теплоізоляційні властивості, є можливість парного з`єднання. Капюшон з москітною сіткою захищає від комах – важливий фактор для ночівлі у тропічних місцях. Замки спальника можна розстібати як із зовнішньої, так із внутрішньої сторони, є захисна защіпка, яка захищає замок від розстібання. У комплекті є компресійний чохол для зберігання та транспортування. Такий спальний мішок підійде як для холодних, так і для тропічних ночей.

Особливості:
  • літній спальник для помірних кліматичних умов
  • легкий (1,1 кг)
  • теплоізоляційні властивості
  • можливість парного з`єднання
  • капюшон з москітною сіткою - захищає від комах
  • замки спальника можна розстібати як із зовнішньої, так із внутрішньої сторони
  • захисна защіпка, яка захищає замок від розстібання
  • компресійний чохол для зберігання та транспортування

Температура, °C min, comfort, max -10 +4 +9
Вага спальника, кг 1.100
Упаковка, см 15х25х19
Розмір, см 195 x 80 x 55
Наповнювач -
Наповнювач, г 100г/м² (1x100 г/м²)
Внутрішній матеріал 100% PES pongee
Зовнішній матеріал PES - Diamond DWR
Фурнітура by Trimm
Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Спальник Trimm Festa Red Grey 185


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Головне в поході – це спальний мішок без нього не обійтись. При виборі спальника потрібно звернути увагу на те в яких погодних умовах ви будете його використовувати. Якщо Ви турист і багато часу проводите в походах, то важливим фактором є вага спальника і його температурні режими. Якщо ж Ви надаєте перевагу більш комфортному відпочинку на природі – виїздити у кемпінгові містечка на машині, або будь-якому іншому транспорті – то Вам краще вибрати більш комфортний спальник.

Існує два основних види спальників в залежності від покрою: кокон анатомічної форми з капюшоном і прямокутна ковдра з капюшоном або без нього.

Отже, перед вибором спальника потрібно звернути увагу на такі найважливіші характеристики: температурний режим; наповнювач; внутрішній та зовнішній матеріал; ріст;

ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ
Коли Ви купуєте спальний мішок в документах повинен бути зазначений температурний режим, який показує мінімальну температуру; температуру комфорту; максимальну температуру. Таким чином показано в яких рамках людина буде почувати себе комфортно в спальнику роздягнувшись до білизни. Наприклад в спальнику «Н» температурний режим -6 +8 +20 це означає, що при температурі нижчій -6 в спальнику буде холодно, а при температурі понад +20 – жарко.

НАПОВНЮВАЧ
Важливий фактор коли Ви подорожуєте з рюкзаком де важливий кожен грам. Самі легкі і теплі – пухові спальники. Але в них висока ціна і вони досить сильно вбирають вологу і довго сохнуть. Зверніть увагу пух повинен бути з водоплаваючої птиці.

Тому використовують синтетичні наповнювачі: Hollowcore, Hollowfibre, та інші. Вони не так бояться вологи швидше сохнуть і дешевші.

ВНУТРІШНІ ТА ЗОВНІШНІ МАТЕРІАЛИ
Внутрішня тканина в спальниках туристичної, та кемпінгової серії є таких видів:напівкотон, бавовна, фланель. Ці матеріали надають враження м'якості та натуральності тканини.

Зовнішня тканина в основному синтетична, але трапляються і бавовна. Синтетичні легші та менше всмоктують вологу на відміну від бавовни.

РОЗМІР
Не мало важливим фактором при виборі спальника є розмір, якщо спальник завеликий, то в ньому буде холодно, якщо замалий, то ви в нього не влізете. Існують дитячі, юніорські та дорослі спальники.

Рекомендуємо купувати спальники з компресійними мішками, що є важливим в поході оскільки зменшує об’єм майже у два рази.

Пам’ятайте!

Зберігати спальник в дома потрібно в легко складеному стані.

Надіємось, що після наших порад Ваш відпочинок стане ще більш комфортним.

З повагою персонал магазину Спорт Континент


Oчистити все
Застосувати