X
Туристична карта Верхньодністровські Бескиди
Купити

Туристична карта Верхньодністровські Бескиди

Код товару: 748 158
60.00 грн
Безкоштовна доставка від 800 грн

Найбільш детальна карта району Українських Карпат Верхньодністровські Бескиди. Видання 2020 року.

Найбільш привабливими для туриста в новій мапі є звивиста долина річки Стрий, витоки річки Дністер поблизу села Розлуч Турківського району, хребет Цюховий Діл та райони для відпочиваючих з Трускавця, Борислава та Східниці, хребти по обидва боки від села Орів, скелі Ямельниці і Урича, водоспади на потоках Лазний і Сопіт та вершина Горб (Небесної Сотні), з якої відкривається чудова панорама на долину річки Стрий.

За дозволом прикордонної служби можна спробувати потрапити до місцевостей, які відображають трагічну сторінку історії Надсяння, коли протягом 1944-1946 pp., внаслідок операції щодо очищення прикордонної смуги, проведеної радянським режимом, було цілковито виселено біля 7 тис. мешканців восьми сіл - Соколиків, Тернави Вижньої, Тернави Нижньої, Дзвиняча Горішнього, Локітя, Дидьової, Журавина та Кривки. Було зруйновано не лише присадибну забудову, але й унікальні пам'ятки сакрального мистецтва - дерев'яні церкви бойківського та неоукраїнського типів, що були знищені радянськими прикордонниками протягом 1957-1958 pp.

Але не всі давні церкви цієї території були знищені і навіть поверхневий погляд на дану карту переконає вас в цьому! Щоб потрапити на дані території, необхідно не менш як за місяць звернутись до Мостиського прикордонного загону і отримати дозвіл.

На карті подана інформація щодо руху в межах прикордонної смуги та про дві природоохоронні території даного району — Національний природний парк "Сколівські Бескиди” та Регіональний ландшафтний парк "Надсянський”.

В невеликому форматі карти подано тільки необхідну для активного туриста інформацію. Назви на карті подані українською та англійською мовами (транслітерація). На карті нанесені промарковані на місцевості та рекомендовані для переходу пішохідні маршрути!

  • Масштаб карти: 1:50000 (в 1 см. 500 м.)
  • Сітка координат: WGS-84
  • Розмір карти: 690 х 480 мм (титульна сторінка 240 х 115 мм)
  • Карта містить телефони служб гірського порятунку.

Покриття картами території Карпат
Рейтинг товару


Відгуки про Туристична карта Верхньодністровські Бескиди


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати