Загинули двоє українських альпіністів

Двоє українських альпіністів, з Львівської групи: Мар'ян Долото і Ярослав Балко, загинули, зірвавшись з гори Уіл-Пата у Північній Осетії, де в даний час проходить великий збір альпіністів з країн СНД. Про це повідомив керівник прес-служби ГУ МНС по ПКФО Кантемир Давидов. ".. Трагедія сталася на висоті близько 3,5 тисяч метрів. Альпіністи почали спуск з вершини гори в 4464 метрів близько 11,00 п'ятниці", - додав представник відомства. 

Після того, як альпіністи вийшли на маршрут, зв'язок з ними було втрачено. Про трагедію, яка сталася з двома альпіністами зі Львова, повідомила інша група альпіністів, яка виявилася з ними на одній дільниці і бачила, як з гори зірвалися двоє людей. 

За словами Давидова, повідомлення надійшло до 18,45, відразу ж на місце трагедії вирушили 11 рятувальників північноосетинського пошуково-рятувального загону ГУ МНС Росії по республіці.». 

До темна вони планують його (тіло загиблого альпініста) винести на хатину, яка розташована на льодовику Цей на висоті 3,1 тисячі метрів. Тіло другого альпініста зі Львова почнуть шукати і евакуювати рано вранці в суботу", - сказав Давидов.

Цю інформацію підтвердили в Міністерстві закордонних справ України. На даний момент генеральне консульство України в Ростові-на-Дону відстежує цю ситуацію і робить все необхідне для репатріації тіл загиблих на батьківщину.


Всі новини
Новини