CamelBak

Компанія CamelBak - одне з найбільших підприємств у світі, яке винайшло першу гідросистему для оснащення рюкзаків. Бренд успішно розвивається в зайняті ніші, і пропонує туристам, шанувальникам активного проведення часу значний перелік продукції відмінної якості. Це рюкзаки всіх типів, інноваційні гідросистеми, що дозволяють пити без рук. Товари марки затребувані серед велогонщиків, професійних спортсменів, туристів. Вони ергономічні, функціональні і зручні.Початок основи компанії було покладено Майклом Едсоном медиком із США, який в 1988 році після гонки в Техасі на 100 км, що проходила на убивчій спеці, придумав унікальну гідросистему. Він змайстрував її з хірургічної трубки, крапельниці, затиску і приєднав до свого джерсі. Винахід був схожий на верблюжий горб, тому його охрестили як CamelBak.

 У 1993 році Корпус морської піхоти США офіційно визнав корисність винаходу питних систем, протестованих в роки першої війни в Перській затоці. І виробництво CamelBak отримало державне замовлення на постачання питних систем для армії країн НАТО. Виробником рюкзаків для солдатів регулярної армії фірма є досі. У 1994 році фірма CamelBak була продана в Сан-Франциско за 4 мільйони доларів. А в 2003 році, коли його ще раз перекупили, цього разу компанія Bear Stearns, ціна бізнесу склала 210 000 000 $!

 З 1999 року штаб-квартира компанії знаходиться в містечку Петалума, штат Каліфорнія. А заводи розташовані в декількох штатах США, в Мексиці і країнах Азії.Компанія ще двічі змінювала власників. У 2015 році її перекупила фірма Vista, Outdoor, вже за 415,5 млн.

 З 2010 року компанія є офіційним спонсором параду ветеранів в місті Петалума, Каліфорнія. Багато ветеранів з гордістю носять бутлі і рюкзаки від CamelBak.У лютому 2012 року компанія в якості повноправного члена і спонсора взяла участь в саміті Outdoor Nation, гуманітарної організації, що ратує за збереження автентичності всіх земних націй, розширення їх прав та можливостей і контроль за збереженням природного балансу всіх куточків планети.

 У травні 2012 року компанія вступила в суспільство Sonoma County Trails Council. Це партнерське об'єднання, створене для планування, створення, підтримки і пропаганди, мережі громадських трас колективного користування для безмоторного відпочинку туристів в окрузі Сонома, штат Каліфорнія.Сучасні питні системи бренду мають інший, більш сучасний, функціональний та практичний вид. Однак основна ідея задумки повністю збереглася і продовжує активно розвиватися інженерами підприємства.

 Спочатку покупцями гідросистем були власники позашляхових мотоциклів, однак незабаром компанія звернула увагу на те, що «пити без рук» зручно не тільки в професійному спорті і перегонах. Тому розробники підприємства приступили до підготовки ергономічних рішень для лижників, мисливців, туристів, бігунів, сноубордистів, любителів спортивної ходьби, військових працівників.

 Сьогодні унікальна продукція бренду реалізується по всьому світу. Товари компанії складають 80% в загальному обсязі аналогічної продукції, реалізованої в найбільших державах. Крім цього, гідросистеми CamelBak активно використовуються армійськими силами США, в тому числі в бойових діях, спецпідрозділами, які займаються гасінням пожеж, будівельниками, комунальними працівниками.Модельний ряд марки включає значний асортимент рюкзаків, питних систем, товарів для очищення води, рукавичок. Для створення продукції компанія застосовує сучасні, зносостійкі, міцні матеріали, унікальні рішення в дизайні, функціональності.

 Це якісна, зручна продукція з міцних матеріалів з сучасним дизайном, що рятує від усілякого незручності при перенесенні речей. Конструкція рюкзаків анатомічна, що забезпечує відмінну посадку на спині і відсутність втоми і дискомфорту.Гідросистеми бренду зручні у використанні, не призводять до появи стороннього присмаку, непромокальністю, відрізняються довговічністю.

 Також в каталогах CamelBak є зручні і міцні системи водопідготовки, що дозволяють швидко очистити воду від сторонніх домішок і зробити її придатною для пиття. Це невеликі портативні пляшечки з ударостійкого пластику з сучасним дизайном, зручною конструкцією, які прості у використанні і зручні для носіння з собою. Системи підходять для очищення рідини з безпечних джерел, добре видаляють механічні домішки. Додатково пляшки можна використовувати як звичайну тару для холодних, гарячих напоїв. Американський бренд видаляє серйозну увагу розробкам нових товарів і пропонує унікальні рішення для шанувальників активного відпочинку, які полегшують заняття улюбленим хобі і підтримують комфорт незалежно від умов.