Подарунковий сертифікат Спорт Континент - це сучасний, а головне, завжди актуальний подарунок для ваших близьких, знайомих, співробітників, клієнтів і партнерів. Вручаючи подарунковий сертифікат, будьте впевнені, що даруєте потрібний і практичний подарунок.

Сертифікати для подарунку від Спорт Континент

Адже купуючи подарунок, Ви все одно ризикуєте помилитися в смаках, деталях, якихось не розкритих бажаннях людини, якій Ви хочете принести радість. Зрозуміло, Вашу увагу буде оцінено, однак задоволення від самого подарунка буде неповним, а в цьому ж і полягає сенс подарунка - радувати та приносити користь. Даруючи сертифікат, Ви можете бути впевнені на 100% - адже за допомогою сертифікату людина зможе вибрати саме те, що їй потрібно.

Сертифікати

Де і як можна використати сертифікати?
Подарункові сертифікати можна отоварити безпосередньо в магазині Спорт Континент, або в інтернет-магазині sport-co.com.ua

Який термін дії сертифіката?
Термін дії сертифіката 1 рік з моменту покупки.

Умови використання подарункового сертифіката:
Подарунковий сертифікат є сертифікатом на пред'явника (не є іменним), і будь-яка фізична особа, яка пред'явила сертифікат, може придбати з його допомогою товар в магазині Спорт Континент.
У разі втрати сертифіката, в тому числі крадіжки, сертифікат не може бути відновлений, і грошові кошти не можуть бути повернуті, у зв'язку з відсутністю персоніфікації особи, що володіла сертифікатом до втрати.
При оплаті замовлення в інтернет-магазині за допомогою сертифіката обов'язково вкажіть це на етапі оформлення і повідомляйте менеджеру при підтвердженні замовлення.
Сертифікат може бути використаний для оплати будь-якого товару.
У разі якщо сума покупки перевищує номінал сертифіката, то відсутня сума може бути доплачена готівкою, банківською картою або іншим подарунковим сертифікатом.
Для здійснення покупки одного товару може бути використано кілька подарункових сертифікатів.
За допомогою сертифіката може бути куплено будь-яку кількість товарів. Сертифікат може бути використаний тільки один раз.
При купівлі подарункового сертифіката може бути використана будь-яка форма оплати.
Сертифікат не підлягає обміну / поверненню на грошові кошти.
У разі якщо сума сертифікату перевищує загальну вартість товару, то різниця покупцю не повертається.
Обмін і повернення товарів придбаних з використанням подарункового сертифіката проводитися на загальних умовах обміну / повернення передбачених чинним законодавством.