ГАРАНТІЯ

 Ми дбаємо про те, щоб товари, придбані в нашому магазині, забезпечувалися гарантією. Тому на товари, представлені в нашому магазині, поширюється гарантія виробника, крім одягу особистого користування у відповідності з Законом України. Термін гарантії змінюється в залежності від політики виробника.

 Гарантійні випадки розглядаються за наявності товарного чека, що видається при покупці в магазині та через інтернет-магазин.


  ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ

 Обмін і повернення товару протягом перших 30 днів після покупки.


 Відповідно до «Закону про захист прав споживача» покупці магазину Спорт Континент мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом перших 30 днів після покупки.


 Будь ласка, зверніть увагу - обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання. Збережений товарний вид, його споживчі властивості, збережені всі аксесуари, компоненти, які входять в комплектацію товару.


Для повернення товару необхідно мати:

- товар (і всю його комплектацію, в тому числі упаковку - коробку)

- товарний чек


 Відмова від замовленя: Ви можете відмовитись від замовлення, якщо з певних причин воно Вам не підійшло, або Вас не влаштовує якість товару. В цьому випадку Вам потрібно буде повністю оплатити транспортні витрати.