8848 altitude

 Торгова марка 8848 Altitude була створена в 1990 році групою молодих шведських дизайнерів і спортсменів, які зібралися разом, щоб створити щось нове і захоплююче в області одягу. Вони взяли на себе місію проектування обладнання для першого шведського підйому на гору Еверест - найвищу точку світу. І 11 травня 1990 р. шведське сходження на висоту 8848 метрів було здійснено. Натхненні успіхом, розробники функціональної екіпіровки зареєстрували бренд 8848 Altitude і створили успішну компанію.

 З того часу 8848 Altitude створює високоефективний одяг для лижників, сноубордистів, альпіністів та інших спортсменів. Провідна ідея для творців цього бренду - використання функціональних можливостей і технологій при розробці одягу, який міг би служити в будь-яких погідних умовах. Одяг відповідає так званому "Шведському Альпійському стандарту".

 Матеріали, які використовуються для створення одягу цієї торгової марки, проходять випробування в лабораторіях і навколишньому середовищі, щоб задовольнити найвищі вимоги професійних користувачів. Будучи функціональним і зручним в холодних, часто вологих і вітряних скандинавських умовах, одяг 8848 Altitude функціонує всюди і забезпечує комфорт в будь-яку погоду. 

Детальніше на сайті виробника: 8848altitude.com