X
Намет Ferrino Nemesi 2 Olive Green
Купити

Намет Ferrino Nemesi 2 Olive Green

Код товару: 015 900
Артикул: 923826
Безкоштовна доставка
Гарантія 24 міс. від виробника
Товар відсутній

Ferrino Nemesi 2 Olive Green - належить до серії ультралегких наметів Ferrino Lite. Ця модель має підвищену до 8000 мм в. ст. водонепроникність дна намету та найбільш підійде для тривалих осінньо-весняних походів, коли потенційно можливе випадання великої кількості опадів. Намет має по одному тамбуру та по одному входу на особу з протилежних сторін, дає змогу комфортно користуватися наметом і не обмежувати один одного. Великий корисний внутрішній об'єм намету, зумовлений хабовою конструкцією, також сприяє додатковому комфорту в тривалому поході. Водночас встановлення такого намету вимагатиме мінімум місця. Внутрішній намет на 75% складається з москітної сітки, її можна використовувати окремо від зовнішнього тенту в теплі ночі. Зовнішній тент має водозахист 3000 мм в. ст., цього цілком достатньо за правильного встановлення, щоб зберегти намет всередині сухим під час дощу. Ефективна система вентиляції Camera Air доповнена двома вентиляційними вікнами, що допоможе уникнути утворення конденсату. Чохол намету має компресійні стяжки, що дає змогу добитися дуже компактних розмірів упакованого намету.

Габарити та вага:

 • Внутрішній намет (ДхШхВ), мм: 2100 х 1300 х 1100
 • Зовнішній намет (ДхШхВ), мм: 2100 х 2300 х 1100
 • У складеному вигляді, мм: ∅ 160 x довжина 360
 • Внутрішній об'єм намету, м³: 1.4
 • Вага намету (без чохла, ремкомплекту та кілочків), кг: 2.1
 • Вага намету (у повній комплектації), кг: 2.3


Особливості конструкції:

 • Основні переваги купольного намету-півсфери з хабовим з'єднанням дуг і поперечною консольною дугою — досягнення оптимального натягу тенту та мінімальної ваги за максимального корисного внутрішньому простору.
 • Маркування дуг здійснене за допомогою зафарбовування методом анодування в різні кольори.
 • Внутрішній намет до дуг кріпиться за допомогою гачків
 • Обидва входи до намету обладнані москітною сіткою
 • Конструкцією передбачено два вентиляційних вікна, розташованих із боку входу та протилежної сторони намету. Система вентиляції Camera Air створює велику повітряну камеру між зовнішнім тентом і внутрішнім наметом, яка сприяє вільній циркуляції повітря навколо внутрішнього намету. З одного боку, це позбавляє від появи конденсату всередині, а з іншого боку, повітря є найкращим теплоізоляційним прошарком.
 • Матеріал тенту та внутрішнього намету має триразове посилення в точках із передбачуваним збільшеним навантаженням. Посилення виготовлене як додатковий шар тканини високої міцності
 • Швидка система фіксування відтяжок досягається завдяки застосуванню фурнітури спеціальної форми. Відтяжка натягується й фіксується всього одним рухом
 • Усередині намету передбачені дві об'ємні кишені для дрібниць і дві малі кутові кишені для розміщення згорнутої москітної сітки дверей.
 • Намет має гачок для підвішування кемпінгового ліхтаря всередині
 • Чохол намету оснащений двома компресійними ременями на фастексах, має вшиту інструкцію щодо встановлення намету й бічну кишеню для окремого розміщення кілочків і ремкомплекту
 • Алюмінієві кілочки мають профіль у формі шестикутника, завдяки чому підвищується стійкість на вигин і поліпшується фіксування в ґрунті.


Матеріали:

 • Alu 7001 T6 — алюмінієвий сплав на основі Al-Zn-Mg-Cu, який має властивість набувати міцність після термообробки. Alu 7001 T6 — досить легкий і, як порівняти з іншими сплавами, має більш високу міцність на розтягнення, високий модуль пружності та найнижчий коефіцієнт залишкових деформацій, завдяки чому на сьогодні є стандартом для виробництва високоякісних дуг туристичних наметів.
 • Polyester 70D Ripstop PU DWR PFC-Free FR, 3000 мм в.ст. — легка тканина з товщиною нитки 70D і вагою 85 г/м², стійка до УФ-випромінювання, не розтягується під час намокання, має підвищену міцність на розрив завдяки структурі переплетення Ripstop і високу стійкість до проколів. Внутрішнє поліуретанове просочення забезпечує стійкість до проникнення вологи, що відповідає показнику гідростатичного тиску 3000 мм вод. ст. Гідрофобне просочення без застосування ПФС має водовідштовхувальні властивості. Спеціальне просочення захищає тканину від займання.
 • Polyester 70D DWR PFC-Free FR — тканина з товщиною нитки 70D, стійка до УФ-випромінювання, не розтягується в разі намокання. Двостороннє гідрофобне просочення без застосування ПФС має водовідштовхувальні властивості. Спеціальне просочення захищає тканину від займання.
 • Polyester 70D PU DWR PFC-Free FR, 8000 мм в.ст. — тканина з товщиною нитки 70D і вагою 95 г/м², стійка до УФ-випромінювання, не розтягується під час намокання, має високу стійкість до стирання і проколів. Внутрішнє поліуретанове просочення забезпечує стійкість до проникнення вологи, що відповідає показнику гідростатичного тиску 8000 мм вод. ст. Гідрофобне просочення без застосування ПФС має водовідштовхувальні властивості. Спеціальне просочення захищає тканину від займання.


Відповідність стандартам:

 • ISO 811-1981 — випробування гідростатичним тиском для визначення стійкості матеріалу до проникнення води підтверджують заявлену водонепроникність намету
 • ISO 5912:2011 — розміри спальних місць наметів і використовувані матеріали відповідають вимогам цього стандарту та гарантують безпечне і комфортне використання
 • CPAI84 — цей стандарт підтверджує відповідність нормам і вимогам до вогнестійкості матеріалів зовнішнього тенту, внутрішнього намету та дна намету й належить виключно до туристичних і кемпінгових наметів.


Комплектація:

 • Зовнішній тент — 1 шт.
 • Внутрішній намет — 1 шт.
 • Розкладні алюмінієві дуги — 4 шт.
 • Кілочки (алюмінієві, із шестикутним профілем): 9 шт
 • Ремкомплект (для дуг, зовнішнього тенту, внутрішнього намету та москітної сітки): 1 шт
 • Чохол із тканини Ripstop з DWR-просоченням, з компресійними стяжками на фастексах і ручкою: 1 шт

Кількість людей 2
Вага повного комплекту, кг 2.3
Вага без кілків і упакування, кг -
Каркас Alu 7001 T6
Зовнішній тент Polyester 70D Ripstop PU DWR PFC-Free FR, 3000 мм в.ст.
Підлога Polyester 70D Ripstop PU DWR FR, 3000 мм в.ст.
Внутрішній намет Polyester 70D DWR PFC-Free FR
Спальне місце, см 210 x 130, висота 110
Колір внутрішнього намету Зелений
Колір зовнішнього намету Зелений
Гарантія 24 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Намет Ferrino Nemesi 2 Olive Green


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Буває достатньо одного походу з неякісним або морально застарілим наметом, щоб назавжди відбити у людини бажання ходити в гори взагалі. Цим пояснюється велика кількість туристів, які поміняли прекрасні ранкові краєвиди мальовничих гір на "гламурні” сільські садиби, отже намет це основний елемент похідного життя.

намет для туризму

ТИПИ НАМЕТІВ
Найкращі характеристики серед наметів мають штурмові, для ”альпійського стилю сходження”, коли намет упродовж усього маршруту несуть з собою, основною вимогою до нього є вага.

Якщо намет призначається для влаштування базової стоянки вага його буде (трохи) більш як 7-8 кг, запас міцності повинен витримувати довготривале навантаження в вигляді вітру і опадів, це вже як правило багатомісні експедиційні намети.

Ви бувалий турист і ходили в похід всерйоз та надовго придивіться собі двошаровий каркасного типу намет.Тканина верху повинна витримувати 3000 мм водяного стовпця, а непромокаєме дно туристичного намету повинно бути дійсно надійним.

Трекінговий намет це коли ваші вилазки на природу обмежуються походами вихідного дня, нетривалими турзлетами або фестивалями. Тут підійде навіть одношаровий намет типу ”двухскатка”, хоча можна підібрати більш надійний двошаровий варіант. Кемпінговий намет використовується любителями довготривалого відпочинку на природі, тут важливо і водонепроникність і великий внутрішній простір.

Існують також спецнамети для певного типу використання: для риболовлі, велосипедні, для водного туризму і.т.д, кожен з яких має свої специфічні характеристики.

КОНСТРУКЦІЯ НАМЕТІВ.
Конструктивно намети діляться на "півсфера”та їх різноманітні модифікації, вони прекрасно протистоять вітру. Другий вид це ”півбочка”перевагою яких є великий корисний об'єм.

ЗОВНІШНІЙ ТЕНТ
При виборі намету обов'язково зверніть увагу на позначення тканини тенту.
Rip stop, taffeta - переплетення, де через певну кількість ниток вплетена більш груба нитка.
Polyester, Poly - поліестер.
Nylon-нейлон
Ден(denie) - товщина ниток які беруть участь у переплетені (наприклад 75D )
Thread Count - це сумарна кількість ниток в квадратному дюймі (наприклад 210Т - значить 210 ниток).
PU - поліуретанове покриття(як правило наноситься на внутрішню сторону тканини).
PU/SI - поліуретан плюс силікон який наноситься на внутрішню або зовнішню сторону тканини.
W/R - водовідштовхуюче покриття верху тканини.
 
Тенти виготовляються з легких матеріалів: поліестеру, нейлону або поліаміду, щільність яких обумовлює міцність тканини на розрив, а також і вагу намету. Поліестер дещо легший, ніж нейлон і стійкіший до ультрафіолетових променів, але і менш довговічний.

Водонепроникність тканини вимірюється в міліметрах висоти водяного стовпа, що тисне на поверхню. Непромокаючою може вважатися тканина з показником не менше 1500 мм (стандарт DIN для водонепроникних тканин). Враховуючи зношення та старіння тканин, бажано, щоб тент і дно мали від 3000 мм і вище, звичайно чим більше, тим краще.

ВНУТРІШНІЙ НАМЕТ
Він захищає нас від потоків конденсату з зовнішнього тенту, який виникає в випадку перепаду температури або підвищеної вологості. В дешевих наметах для виробництва внутрішнього тенту використовують бавовняні тканини, вони добре дихають екологічно чисті, але швидко зношуються. Краще всього коли в наметі нейлоновий внутрішній тент з Rip Stop, також використовується Polister, бажано щоб цих два матеріали мали водовідштовхуючу пропитку, але навіть в цьому випадку потрібно ретельно просушувати намет, для запобігання утворенню неприємного запаху. В більшості виробники наметів, внутрішній тент роблять у світлих, пастельних тонах.
 
КАРКАС
Каркас призначений для надання форми намету та його підтримки, він повинен бути міцним, жорстким та пружним, і при цьому ще легким. Його в основному виготовляють з двох матеріалів фібергласу та алюмінію (сплав алюмінію різних марок). Фіберглас це композитний матеріал (скловолокно просочене епоксидною смолою). Порівнюючи їхні характеристики можна сказати, що алюміній є дещо жорсткішим, пружність склопластикових трубок абсолютна (тобто вони ламаються без кінцевої деформації), у алюмінієвих трубок при правильній експлуатації кінцева деформація можлива. Міцність та надійність трубок з двох матеріалів початково однакові, але в процесі експлуатації фібергласові дуги мають властивість погіршуватись під дією температури та зовнішніх факторів. Фібергласові є більш важкими і добре підходять для легкого походу, дорожчі алюмінієві дуги використовуються для наметів з більш складними умовами експлуатації.

КРІПЛЕННЯ ТЕНТУ
Існує два способи кріплення тенту та внутрішнього тенту. Варіант перший: каркас може бути ззовні тенту і кріпитись до нього через кишені, внутрішній тент підвішується до намету. Цей варіант встановлення легшим, намет можна встановлювати під дощем чи сильним вітром при цьому внутрішній намет не промокає. Другий варіант: каркас встановлюється в кишені, або вішається на гачки внутрішнього намету, а тент натягується зовні. Кількість відтяжок, які потрібні для підвищення вітростійкості намету: більше краще, коли кожна грань має три відтяжки (дві з яких суміжні).

ДНО
Дно - це основа намету, воно знаходиться в самому жорсткому режимі експлуатації і якщо воно не промокне значить спальник та інші речі залишаться сухими. Основною групою тканин для матеріалу дна є поліестер та нейлон. Друга група-армований поліетилен або поліпропілен ці тканини є більш жорсткими та важкими, до їх плюсів можна віднести високу щільність, стійкість до стирання та абсолютну водонепроникність.

СПІДНИЦЯ
Спідниця - це смужка тканини по периметру намету, яка прилягає безпосередньо до землі. Наявність спідниці необхідна при використанні наметів зимою в горах, або просто при низьких температурах. Це і додаткове утеплення відсутність протягу з боку і з низу, можливість додатково закріпити намет засипавши спідницю снігом.

ТАМБУР
Тамбур - місце при вході між тентом та внутрішнім наметом, дуже корисна річ де можна складати всі особисті речі, розмістити туристичну кухню, а в більших тамбурах можуть переночувати та ваші друзі.

ВЕНТИЛЯЦІЯ
Наявність продуманої системи вентиляції обов'язкова умова для віднесення намету до розряду хороших. На якість вентиляції впливає кількість віддушин в тенті, наявність спідниці, матеріал внутрішнього намету та кількість вставок з сітки.

ВХОДИ
В теперішніх наметах переважно є два входи, другий вхід використовується при повному завантаженні тамбура також для провітрення в спекотну погоду. Входи можуть бути на блискавці або на затяжці типу тубус. Вхід внутрішнього намету частіше за все дублюється протимоскітною сіткою.

Вдалих сходжень та незабутніх вражень !...

Oчистити все
Застосувати