X
Спальник Ferrino Yukon Plus SQ Maxi +7 °C Blue Grey Left
Купити

Спальник Ferrino Yukon Plus SQ Maxi +7 °C Blue Grey Left

Код товару: 016 428
Артикул: 928938
Безкоштовна доставка
Гарантія 24 міс. від виробника
Товар відсутній

Ferrino Yukon Plus SQ Maxi +7 °C Blue Grey Left — Абсолютно всі спальні мішки Ferrino Yukon розроблені насамперед з метою забезпечення максимального збереження тепла. Саме тому як наповнювач у всіх мішках використаний утеплювач H.T.F. Compact, що володіє видатним співвідношенням ваги та термоізоляційних властивостей. Легкий та міцний матеріал зовнішньої оболонки має посилену структуру Ripstop, що забезпечить додатковий запас надійності. Дана модель відмінно підійде для кемпінгу в період із середини весни до середини осені або для літніх походів українськими Карпатами.

Абсолютно всі спальні мішки Ferrino тепер відповідають найостаннішому міжнародному стандарту EN ISO 23537-1 2016. Цей стандарт нормує вимоги до спальних мішок, і підтверджує відповідність зазначених температурних режимів, розмірів та ваги на ярликах. Європейський стандарт відповідно до американського гарантує більш високі термоізоляційні властивості спального мішка.

Технологічні особливості:
  • Прямокутна форма спального мішка дозволяє при повністю розстебнутому спальнику використовувати його як велику ковдру, а також забезпечує більший простір для ніг і рук, і, не сковуючи руху тіла, сприяє комфортнішому сну.
  • Внутрішні та зовнішні шви спального мішка зміщені відносно один одного і ніколи не стикаються. Таким чином, виключається пряме проходження холодного повітря через шви.
  • Капюшон має анатомічну форму, щільно облягає та надійно захищає голову та обличчя від холоду.
  • Двостороння блискавка забезпечує зручне розстібання спального мішка зверху вниз і дозволяє стебнути два спальники з лівою та правою блискавкою в один.
  • Уздовж блискавки передбачений утеплювальний борт, який перешкоджає проникненню холодного повітря через блискавку.
  • Петлі для сушіння спального мішка
  • Компресійний чохол із фурнітурою Duraflex® для зменшення обсягу спального мішка

Особливості догляду, прання та зберігання:
  • Рекомендується ручне прання або прання у делікатному режимі, при температурі води не вище 40°C з використанням засобів для делікатного прання.
  • Спальний мішок під час зберігання повинен перебувати у сухому стані. Тривале перебування у вологому стані поступово знижує ефективність матеріалів і зазнає їх руйнування. Сушити продукцію рекомендується в сушіннях великого об'єму при температурі не вище 25 °C, при кімнатній температурі в приміщеннях, що добре вентилюються, або на вулиці в місцях, де немає прямого сонячного випромінювання, підвісивши спальник за петлі. Перед сушінням бажано струсити та розправити спальний мішок. Не допускається сушіння біля джерел відкритого тепла та нагрівальних приладів (багаття, пальники, печі, обігрівачі, батареї).
  • Коли спальний мішок не використовується протягом тривалого часу, рекомендується зберігати його в розправленому підвішеному стані. Складений або скручений спальний мішок втрачає свої водозахисні та термоізоляційні властивості у процесі тривалого зберігання у складеному стані. Протягом короткого часу спальник без проблем може знаходитись у компресійному мішку, не втрачаючи своїх властивостей. Не скручуйте та не складайте спальник при упаковці в компресійний мішок, намагайтеся наповнювати компресійний мішок спальником хаотично. Під час походу намагайтеся не затягувати компресійні ремені чохла надто туго.

Температура, °C min, comfort, max -7 +7 +10
Вага спальника, кг 1.950
Упаковка, см 45 х 22 х 22
Розмір, см 230 х 90 х 90
Наповнювач HTF Compact
Наповнювач, г 200 g/m2
Внутрішній матеріал Polyester Pongee 240T
Зовнішній матеріал 100% 210T Dobby Polyester Ripstop
Фурнітура by Ferrino
Гарантія 24 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Спальник Ferrino Yukon Plus SQ Maxi +7 °C Blue Grey Left


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Головне в поході – це спальний мішок без нього не обійтись. При виборі спальника потрібно звернути увагу на те в яких погодних умовах ви будете його використовувати. Якщо Ви турист і багато часу проводите в походах, то важливим фактором є вага спальника і його температурні режими. Якщо ж Ви надаєте перевагу більш комфортному відпочинку на природі – виїздити у кемпінгові містечка на машині, або будь-якому іншому транспорті – то Вам краще вибрати більш комфортний спальник.

Існує два основних види спальників в залежності від покрою: кокон анатомічної форми з капюшоном і прямокутна ковдра з капюшоном або без нього.

Отже, перед вибором спальника потрібно звернути увагу на такі найважливіші характеристики: температурний режим; наповнювач; внутрішній та зовнішній матеріал; ріст;

ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ
Коли Ви купуєте спальний мішок в документах повинен бути зазначений температурний режим, який показує мінімальну температуру; температуру комфорту; максимальну температуру. Таким чином показано в яких рамках людина буде почувати себе комфортно в спальнику роздягнувшись до білизни. Наприклад в спальнику «Н» температурний режим -6 +8 +20 це означає, що при температурі нижчій -6 в спальнику буде холодно, а при температурі понад +20 – жарко.

НАПОВНЮВАЧ
Важливий фактор коли Ви подорожуєте з рюкзаком де важливий кожен грам. Самі легкі і теплі – пухові спальники. Але в них висока ціна і вони досить сильно вбирають вологу і довго сохнуть. Зверніть увагу пух повинен бути з водоплаваючої птиці.

Тому використовують синтетичні наповнювачі: Hollowcore, Hollowfibre, та інші. Вони не так бояться вологи швидше сохнуть і дешевші.

ВНУТРІШНІ ТА ЗОВНІШНІ МАТЕРІАЛИ
Внутрішня тканина в спальниках туристичної, та кемпінгової серії є таких видів:напівкотон, бавовна, фланель. Ці матеріали надають враження м'якості та натуральності тканини.

Зовнішня тканина в основному синтетична, але трапляються і бавовна. Синтетичні легші та менше всмоктують вологу на відміну від бавовни.

РОЗМІР
Не мало важливим фактором при виборі спальника є розмір, якщо спальник завеликий, то в ньому буде холодно, якщо замалий, то ви в нього не влізете. Існують дитячі, юніорські та дорослі спальники.

Рекомендуємо купувати спальники з компресійними мішками, що є важливим в поході оскільки зменшує об’єм майже у два рази.

Пам’ятайте!

Зберігати спальник в дома потрібно в легко складеному стані.

Надіємось, що після наших порад Ваш відпочинок стане ще більш комфортним.

З повагою персонал магазину Спорт Континент


Oчистити все
Застосувати