X
Гірські лижі Fischer Progressor F18 + Кр. RS 11 GW '19
Купити

Гірські лижі Fischer Progressor F18 + Кр. RS 11 GW '19

Код товару: 250 021
Артикул: A09518
Доставка
13 999.00 грн
21 493.94 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Fischer Progressor F18 - в гонитві за швидкістю! Слалом або слалом-гігант, щойно випавший сніг або лід - вибирайте будь-який схил і будь-який малюнок спуску. Ця лижа виконає всі ваші бажання. Ще більше точності і динаміки з технологією Razorshape і Carbon Tex, а також системою Dual Radius. Дерев'яний сердечник з технологією Air Tec радикально полегшив лижу. Особливі технології виробництва дозволяють зробити ці лижі одночасно і дуже легкими і вкрай стабільними.

Радіус, м 12-15 (167)
Геометрія, мм 122-74-103
Ростовки,які випускаються,см 153 / 160 / 167 / 174
Кріплення RS11 GW POWERRAIL BRAKE 78 [G]
Рік 18 - 19

  • Air Carbon - Надлегкий та надміцний високотехнологічний матеріал з аерокосмічної галузі. Покращує керування та стабільність.  • Air Tec - Система повітряних каналів у поєднанні з новою породою легкого дерева дозволяє зменшити вагу лижі більш ніж на 150 гр на пару, у порівняні з традиційною серцевиною Air Channel.  • Allride - Найновіша варіація Powerrail для покращення передачі потужності. Особливості: можлива настройка без інструментів, підходить для оренди.

  • Beech Poplar Wood Core - комбінований дерев'яний сердечник бук / тополя, легкість та ідеальна гнучкість.

  • Dual Radius System - різні радіуси на носку і на п'яті лижі в поєднанні з 3D структурою кепа додають лижі агресію на вході в поворот і стабільність у фазі ведення дуги.

  • On-Piste Rocker - новий On-Piste Rocker забезпечує трасовим моделям гармонійну поведінку в дузі, зменшуючи ризик помилок при перекантуванні.


  • Razorshape - скошений профіль в області несучих бічних стінок дозволяє економити вагу лижі і підвищує її торсійні характеристики.

Sandwich Sidewall Consrtuction - Дерев'яна серцевина у комбінації з несучими стінками з ABS у класичній конструкції Sandwich для збалансованої гнучкості та ідеальної віддачі.


Sintered bases - Сплавлена база має виняткові властивості воскування та дуже довгий термін служби

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Fischer Progressor F18 + Кр. RS 11 GW '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати